Pomsta je sladká

5. května 2015 v 9:42 | Eileen |  Láska je láska
Třetí část je na světě a nese slibovaný název: Pomsta je sladká. Popravdě jsem se v psaní této části docela vyžívala a upřímně jsem zvědavá, co ni řeknete. Přeji vám příjemné čtení a krásný den vaše Eileen
PS: Pro klid duše upozorňuji ne trochu ostřejší slovník! :D

Myslel na Adama, myslel na pomstu, myslel na svůj život… Řízení vnímal jen okrajově, jel obrovskou rychlostí a byl velmi blízko svého cíle, ale nakonec udělal přeci jen změnu plánu. Uvědomoval si, že má své oblečení prosáklé krví, vlasy na tom nejsou jinak a chtěl působit sebevědomě a ne jako troska s Adamovou krví na sobě. Cítil se zvláštně… Na jednu stranu chtěl být u Adama v nemocnici a být tam pro něj oporou, ale na tu druhou… Na tu druhou věděl, že tohle už mu projít nesmí.

Zaparkoval před domem, sundal si helmu a zamířil do domu, ve kterém výtahem vyjel do devátého patra a poté opatrně zasunul klíč do zámku. Aspoň v tomto měl štěstí, Liz nebyla doma a tudíž bude moci do půl hodiny opět odejít za svým cílem.

Svlékl se, oblečení hodil do igelitky s úmyslem ho vyhodit, dopřál si velmi rychlou sprchu a pak se oblékl celý do černé, což nebylo u něj tak nezvyklé, vysušil si vlasy a nakonec jeho zrak padl na taštičku, z které už dlouho nic nepoužil. Nakonec se přeci jen odhodlal, otevřel ji a do umyvadla se mu vysypala různá líčidla, rychle se namaloval a usoudil, že takhle zkrátka vypadá mírně nebezpečněji. Prohrábl si ještě vlasy a oblékl si svou druhou koženou bundu, byl se sebou spokojený…

Netrvalo už dlouho a on už opět seděl na motorce a teď už opravdu mířil do jedné luxusní bytové čtvrti, kde měl bydlet ten finský hajzl. Kdysi možná bývali přáteli, bavili se a vcelku se měli rádi, ale časy se změnily poté, co se všechno pokazilo a nikdy se to už neobrátilo k lepšímu. Když se dal Adam zpátky dohromady se Saulim, Tommy s ním nikdy nepromluvil. Vlastně se v té době ani nestýkal s Adamem, proto pro něj bylo překvapení, když ho zpěvák poprosil o to, aby mu šel za svědka. Tehdy to sváděl na krutý osud, který ho chce vidět trpět, ale co viděl Adama… ne teď na to myslet nemohl, protože pak by zcela jistě vyjel k nemocnici a on měl jiný plán…

Už stál před dveřmi jeho bytu, zazvonil, ale nikdo neotevíral. Tiše zanadával, ale nakonec ho přeci jen něco napadlo… Sklonil se a koukl se pod rohožku, nemýlil se. Sauli byl ten typ lidí, co si nechává náhradní klíč pod rohožkou, ale přeci jen on se bát nemusel, jelikož skoro nikdo nevěděl, kde bydlí. On měl to štěstí, že se před ním jednou prořekl Adam, jinak by byl slušně řečeno v háji, ale teď bylo hlavní, že byl zde a dostání do bytu byla najednou neuvěřitelná hračka.

Rozhlédl se po bytě a odfrkl si. Jak jinak to tu překupovalo luxusem, Tommy se usadil v obývacím pokoji do křesla, dal si nohu přes nohu a dálkovým ovládáním stáhl žaluzie, aby byla v pokoji tma. Netušil, jak dlouho bude muset čekat, sám ani netušil, co provede, až si ten finský náfuka přijde domů, ale jedno věděl jistě… musí ho dostat ze země.

Nečekal ani půl hodiny, když z chodby uslyšel dva mužské hlasy, což ho upřímně překvapilo, nečekal, že Sauli tu někoho ještě bude mít, ale rozhodl se to prozatím ignorovat a zůstat ledově klidný, i když měl sto chutí vystartovat ze svého místa a rozbít mu ten jeho ciferník o kovovou zárubeň. Věřil totiž tomu, že i když je fyzicky méně vybavený než Sauli, tak adrenalin kolující v jeho krvi by dokázal neuvěřitelné zázraky...

,,Tak dobře jsem si nezaběhal už dost dlouho," prohlásil - pro Tommyho - neznámý hlas.

,,Já taky, baby, a teď to bude ještě lepší." Tommy mohl slyšet jak něčí tělo narazilo na zeď v chodbě a následné zasténání. Hlavou mu proletělo něco o finské děvce a následné počítání do deseti.

Když byl u osmičky, Sauli i se svým milencem, s kterým byl ve vášnivém polibku, se objevil v obývacím pokoji. Tommy musel zároveň i uklidnit svůj žaludek, aby se nepozvracel. Tak tohle Sauli Koskinen vyměnil za Adama Lamberta? Napadalo ho spoustu výrazů, ale každý mu připadal příliš jemný na to, aby tak oslovil tu finskou děvku, která dostala Adama na samotné dno. Jemně si odkašlal a napočítal přesně do tří, než se ozvalo vyjeknutí a světla se rozsvítila. Spočinuly na něm dva páry očí, jedny vyděšené a druhé vrhaly blesky. Kdyby jen majitel naštvaných očí tušil, že tento boj má předem prohraný, možná by se tvářil stejně jako jeho milenec.

,,Netušil jsem, že jsi taková děvka," mluvil tiše, pomalu se postavil a zůstal mu hledět přímo do očí. Sauli pokynul svému milenci, aby šel do ložnice a ten milerád poslechl. Jakmile se za ním zavřely dveře, Sauli přešel ke stolku a nalil si sklenku whisky.

,,Co tu děláš, Thomasi?" zeptal se ostře, z jeho hlasu byl patrný vztek, který byl mířený na kytaristu, který se jen ušklíbl, dokonce ho ani neopravil kvůli jménu.

,,Vlastně… původně jsem tě chtěl zabít," na chvíli se odmlčel, aby mohl následně pokračovat, ,,ale nepůjdu přeci sedět kvůli kryplovi." Tommy nepolevoval na ostražitosti, sledoval každý krok, který Sauli udělal, připravený mu kdykoliv jednu vrazit, což měl stejně v plánu udělat, protože smích toho šmejda, který následoval ho akorát rozzuřil.

,,Koťátko nám vystrkuje drápky?" zeptal se pobaveně a napil se ze své sklenky s whisky.

,,Když myslíš, že koťátko... " Nezúčastněně pokrčil rameny a odfrkl si. On mu ukáže, jaké koťátko je ve chvíli, kdy se promění v hodně nebezpečného lva… a že k tomu neměl daleko.

,,Mohl bych zavolat policii, že ses mi vloupal do bytu," oznámil mu a odpovědí mu byl smích.

,,Ne to tedy nevloupal, já si odemkl a pak jsem se tu posadil a počkal na tebe, abych ti mohl říct, že jsi finská děvka, která se přiživovala na dobrých lidech, přesněji řečeno na Adamovi, že jsi ho dostal na dno a našel sis jinou oběť a mimochodem doporučoval bych ti, aby ses vrátil zpátky do Finska a Americe se vyhýbal obloukem." Sauli se na něho podíval a pak se znovu zasmál a zavrtěl hlavou…

,,Thomasi, Thomasi… měl by ses vzpamatovat, nebo bys měl jít k psychiatrovi, protože ti slušně řečeno už Adam leze do zdravého rozumu." Tohle byla ta poslední kapka. Kapka do pomyslného poháru, který zrovna přetekl. Nevěděl jak to udělal, ale během malé chvilky stál před Saulim se zatnutou pěstí a jednu mu vrazil. Mladší z té dvojice to nečekal, a proto se skácel k zemi jako hromádka neštěstí, v momentě se chytil za nos, z kterého mu tekla proudem krev, Tommymu se nejspíš podařilo mu ten nosánek, který nosil nahoru, pěkně zlomit.

A jakmile se podařilo dostat Saulimu na nohy, Tommy se neudržel a věnoval mu ještě svůj pravý hák. V jeho žilách mu koloval adrenalin, který mu dodával mnohem větší sílu, než ve skutečnosti měl, myslel si, že teď už má vyhráno, ale jeho úhlavní nepřítel ho přesvědčil o opaku, když ho během malé chvilky povalil na zem, sedl si mu obkročmo na klín a jednu mu vrazil.

,,Na mě nemáš, Thomasi, neměl sis začínat, hraješ velmi nebezpečnou hru," zavrčel mu do tváře Fin a Tommy už nevěděl, co má dělat, když v tom ho něco napadlo. Potlačil veškeré své smysly, které by to nemusely unést a přisál se Saulimu na rty, který to absolutně nečekal. Tommy ho chvíli líbal a ve chvíli, kdy mu začal polibky opětovat, pokrčil koleno a pořádně ho nakopl do určitých intimních partií. Tohle už bylo na mladšího příliš. Schoulil se do klubíčka a skučel bolestí.

Tommy toho využil, postavil se na nohy a koukl se na tak nenáviděného muže…

,,Doporučuji ti vypadnout ze států, nejsem jediný, kdo má na tebe zálusk a zcela jistě víš, že já jsem nic v porovnání s ostatními," zavrčel nebezpečně, ,,budeš litovat svých činů, ale stále si můžeš zachránit prdel tím, že do čtyřiadvaceti hodin opustíš státy, šmejde." Tommy s těmito slovy odešel pryč z bytu. Nechtěl tam být už ani minutu, navíc potřeboval ústní vodu, aby si vypláchl pusu, jelikož při představě, že políbil dobrovolně někoho jako je Sauli, se mu chtělo zvracet...

Z úst mu unikl bolestivý povzdech, když se dotkl svého pravého oka, ale bylo to nic v porovnání s tím, co dokázal on. Ve skrytu duše na sebe byl pyšný, adrenalin mu stále kolovat v žilách a on se rozhodl toho využít. Nasedl na svou milovanou motorku, nasadil si helmu a vyjel pryč stejně rychle jako přijel. Jeho další zastávka byla jasná… jeho byt.

Sauli se možná už neobjeví... to si ještě rozmyslím, každopádně mám pro vás otázku - na ty odpovědi jsem, zvědavá, chce to nějaké bláznivé teorie. :)
Proč jede Tommy k sobě do bytu? :) (ti, co to ví, se zdrží hlasování :D)
No každopádně, doufám, že se vám tento díl aspoň trošku líbil a vy se mi k němu opět vyjádříte. :) Vím, že tohle je hodně nereálné, ale já si to tak neskutečně užívala... Aneb... ať vládne rozčílení z hokeje. :) Krásný den přeji, vaše Eileen
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | E-mail | 5. května 2015 v 10:11 | Reagovat

No, řekla bych že chce dát vale Liz !!!! A opatrovat a vrátit se k jeho babyboy Adamovi. ááááááááááááá :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  Moc hezké. Dík za takovej fofr. :-D  :-D  :-D

2 Katka Katka | E-mail | 5. května 2015 v 10:15 | Reagovat

No,já hádám že Tommy jel dát vale Liz !!! Bude ošetřovat a rozmazlovat svého babboye Adama a vrátí se k němu. áááááááááááá   Moc díky za fofr 3 díl. :-D  :-D  :-D

3 Jana Jana | 5. května 2015 v 11:21 | Reagovat

Tommy když se rozjede, je sexy. :-)
Pěkně mu ukázal, kdo je v tomhle městě šerif. :-)
A mně se ta teorie o Liz líbí, takže se jí taky budu držet.

4 Extasy Extasy | Web | 5. května 2015 v 11:52 | Reagovat

Oba díly byly super, opět jsem si je užila, tedy ten předchozí samozřejmě moc ne, představa Adama alkoholika a sebevraha nebyla moc hezká, ale jinak skvěle a napínavě napsáno! Sauliho bych poslala rovnou na nějakou jinou planetu a bez dostatku paliva na zpáteční cestu. Mars by ušel.  
Odpověď na otázku vím, takže se zdržím hlasování a moc se těším na další díl :)

5 Cholet Cholet | 5. května 2015 v 16:04 | Reagovat

Tak ten na něj udělal pěknou lest,políbit ho :"D a pěkně mu to natřel :D
Vim,proč jede do bytu ;D a moc se na to těším :)
Už, aby bylo pokračování :3

6 Ady Ady | 6. května 2015 v 10:52 | Reagovat

TA povíídka je užasná paradni relax u toho jen tak dal:-)))Možná drahá Liz dostane kopačky:-))

7 Karin Karin | 13. ledna 2016 v 22:42 | Reagovat

Taký si myslím že jde o Liz ale asi to nebude ono. :-?

8 Matwets Matwets | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 18:59 | Reagovat

Keflex 500mg Acheter Vrai Cialis Internet  <a href=http://cialviag.com>cialis</a> Buy Prednisone Online No Rx Canada Viagra 100mg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování