Bonus: Další kapitola života

29. června 2015 v 23:01 | Eileen |  Láska je láska

Máme tu druhý z bonusů... Tentokrát - i když nám začíná léto - se přesuneme do doby Vánoc. :) Přeji příjené počtení...

A opět věnování... Rozhodla jsem se všechny bonusy vázené k této povídce věnovat osobě, které patří už předešlý bonus. Důvod? Protože on mě nutí psát dál a dál. :) Takže děkuji :3 Ratliff, tohle je pro tebe! :)Tommy Joe Ratliff se více zachumlal do svého černého kabátu, aby se více zahřál. Do Vánoc zbývalo pouhých pár dní a on se momentálně nacházel v centru Londýna, kde doprovázel svého přítele, který zde byl pracovně. Blonďáček se rozhlédl po ulici a chtě nechtě se musel usmát. I když panovala zima, chodníky byly pokryté vrstvou sněhu a všude byla spousta lidí - byl dokonale šťastný. Uběhlo už několik měsíců od chvíle, kdy započal novou kapitolu svého života s Adamem Lambertem a za celou tu dobu se toho tolik změnilo…

Možná vypadal vzhledově stejně - stále podobný sestřih vlasů, občas černě obtáhnuté oči… Jediné, co se změnilo, byl styl oblékání. Samozřejmě nezanevřel na své oblíbené černé džíny a trička, ale někdy svůj osobitý styl musel odložit a vyjít také v elegantním oblečení, aby vedle svého životního partnera nevypadal jako buran - překvapivě si na to zvykl a dokonce už i někdy soupeřil s Adamem, kdo se lépe oblékne. To samozřejmě většinou končilo v posteli, kde košile ani kalhoty nebyly zapotřebí.

Tommy zavrtěl mírně hlavou a vstoupil do jedné z kaváren, kterých po cestě minul již nespočet. Všude byla cítit vůně blížících se Vánoc, za což nejvíce mohlo domácí vánoční cukroví, které se zde prodávalo. Blonďáček slušně pozdravil při svém vstupu a našel si místo ve vzdálenějším koutku, kde nikdo nebyl. Cestou si ještě objednal kávu a už vytahoval z kapsy kabátu svůj telefon, který položil na stolek a kabát následně pověsil na věšák. Měl tu být ještě půl hodiny sám, než dorazí jeho přítel… Z jeho úvah ho vyrušil zvonící telefon - neznámé číslo.

,,Prosím?" zeptal se překvapeně do telefonu, neměl jediné tušení, kdo mu co může chtít - především tedy, kdo může mít jeho číslo.

,,Tommy, moc se omlouvám, ale nestihnu za tebou dojet, mám spoustu práce... Poslal jsem Daniela, aby tě přivezl… Nezlobíš se?" Jmenovaný značně posmutněl. Nezlobil se - to totiž nedokázal, ale byl mírně zklamaný, jelikož měl jít s Adamem ještě do města dokoupit poslední vánoční dárky a opět to nevyšlo. Tommy se na druhou stranu nedivil, ale i tak mohl být mírně rozlítosněný.

,,Ne to je v pohodě," odpověděl nakonec a prohrábl si své blonďaté vlasy.

,,Opravdu?" Adam se vždy ještě ujišťoval, jelikož chtěl svému blonďatému zázraku splnit vše, co mu na očích viděl a teď tomu nebylo jinak.

,,Ano," Tommy se na chvilku odmlčel, aby mohl následně pokračovat, ,,uvidíme se za chvíli. Miluji tě." Odpovědí mu byla stejná dvě slůvka a pak hovor na druhé straně utichl. Dopil svou kávu, zaplatil a vyšel před kavárnu, kde jen chvíli čekal, než přijelo černé nablýskané auto. Tommy se posadil na místo spolujezdce a pozdravil se s Danielem, který jim dělal řidiče v posledních dnech.

,,Kam vlastně jedeme?" zeptal se po pár minutách jízdy zvědavě, jelikož mu nepřipadalo, že by jeli na místo, kde měl Adam být.

,,Pan Lambert mě výslovně požádal, abych vám nic neříkal. Má to být překvapení." Odpověď ho překvapila. Co se to sakra děje? Jaké překvapení? Vždyť ještě před chvílí mu Adam volal, že má spoustu práce, ale v podstatě… On mu neřekl jaké práce, takže mohl dělat cokoliv.

,,Nebojte se, pane Ratliff, určitě se vám tam bude líbit," usmál se Daniel a dál se věnoval řízení. Blonďáček rezignovaně vydechl a sledoval ubíhající cestu…

,,Tak jsme tady," promluvil řidič, když zastavil před hotelem Ritz v ulici Piccadilly. Tommy vydechl, když vystoupil. Netušil, proč Daniel zastavil zrovna tady, ale dával to na vinu tomu, že nikde jinde se zastavit zkrátka nedalo.

,,A kam mám jít?" zeptal se ho Tommy, jelikož opravdu nevěděl.

,,Pan Lambert vás očekává jen pár metrů od vás," usmál se řidič a s těmito slovy odjel. Blondýn vydechl a rozhlédl se kolem sebe a opravdu… Adam stál jen pár metrů od něj. Samotného ho překvapilo, že kolem něj není houf fanoušků, ale popravdě byl za to rád. Usmál se a rozešel se k němu.

,,Ahoj," usmál se rozpačitě na svého přítele a nechal se okamžitě přitáhnout do náruče a políbit. Nevěděl, jak dlouho se tam líbali. Bylo mu to jedno, protože čas pro něj v tu chvíli přestal existoval...

,,Chyběl jsi mi," postěžoval si Adam, jakmile přerušil jejich polibek.

,,Neviděli jsme se jen pár hodin," prohodil pobaveně Tommy, ale oba věděli, že on je na tom úplně stejně. Od chvíle, kdy je jejich vztah veřejně známý, ho Tommy doprovázel všude. Jen jednou s ním nenavštívil Německo, a to kvůli chřipce, která přišla jen den před jejich odletem.

,,I to je věčnost," opáčil mu zpěvák a vzal ho za ruku. Blonďáček nevěděl, kam mají namířeno, proto šel vedle něj a neptal se - to on neměl ve zvyku.

,,Všude je tolik lidí," zabrblal Adam, když se vyhnuli dalšímu davu lidí.

,,Možná to bude tím, že se blíží Vánoce," podotkl jeho přítel pobaveně a v tu chvíli odbočili na Oxford street, která Tommymu vyrazila dech. Všude bylo spoustu lidí, ale to blonďáčka neuchvátilo. To, co ho hned na první pohled okouzlilo, byla vánoční světelná výzdoba, která neměla obdoby. Adam se při pohledu na něj musel usmát, jelikož mu vše vycházelo tak jak má…

O pár desítek minut později byli oba velmi spokojeni, jelikož měli dokoupeny dárky pro své blízké. Tommy to považoval za ono překvapení, protože už nepočítal s tím, že by je dokoupili v Londýně, a to že si Adam našel čas… to pro něj znamenalo více, než dost.

,,Danieli, jsi zde na čas," usmál se zpěvák na jejich řidiče, který se u nich nečekaně objevil. Řidič převzal pár tašek a vedl je k zaparkovanému autu.

,,Je to má práce," prohodil s úsměvem a naložil všechny tašky do kufru.

,,Mám vás tedy zavést do Clos Maggiore?" zeptal se znovu Daniel, aby získal jistotu a odpovědí mu bylo pouze malé přikývnutí…

Cesta k restauraci nebyla dlouhá, trvala jen dvacet minut, ale i tak to byla pro Tommyho věčnost. Celou cestu byl potichu a přemýšlel, proč jdou dnes na večeři do restaurace. Do restaurace jako je Clos Maggiore. Na tom místě byl jen jednou jedinkrát a připadalo mu to jako ráj romantického dění…

Adam se rozhodl pronajmout pro tento večer salónek, protože mu to připadalo vhodnější, než být mezi ostatními lidmi. Chtěl to mít dokonalé do posledního puntíčku, a i když cítil neuvěřitelnou nervozitu, tušil, že je zcela zbytečná. Už ráno se Tommymu vymluvil, že má pracovní schůzku, ale lhal, jelikož potřeboval zařídit tolik věcí a málem to ani nestihl. To bylo v průběhu dne… Teď už oba seděli v salónku, obklopeni růžemi a svíčkami a kompletní atmosféru doplňovala tichá melodická hudba.

,,Je to tu krásné," vydechl Tommy, když se konečně pokochal tím pohledem a obrátil svou pozornost zpátky na svého přítele, který ho sledoval jako oko v hlavě.

,,To opravdu ano," přikývl mu a naštěstí v ten moment přišli číšníci, jeden jim donesl víno a druhý lehký francouzský předkrm. Tommy se pousmál a vzal si sklenku do ruky, přiťukl si se svou životní láskou a oba se v tichosti dali do jídla…

Ani jeden z nich toho při jídle moc nenamluvil, vychutnávali si skvělou francouzskou kuchyni a kvalitní víno, které skvěle doplňovalo jak předkrm tak i hlavní chod.

,,Opravdu děkuji," usmál se na něj Tommy, ,,bylo to úžasné."

,,Ještě máme dezert… Vím, že sladkému moc nefandíš, ale tento bude vynikající," usmál se na něj jeho společník ve chvíli, kdy číšníci donesli dezert, položili ho na stůl a odešli. Tommy byl zmatený, jelikož byl přikryt a kolem jeho žaludku se usídlil pocit, který mu našeptával, že se něco stane… něco významného. Adam si odkašlal, ruce si položil do klína a mírně znervózněl…

Tommy opatrně zvedl poklop, který odložil bokem a zůstal nevěřícně hledět. Na talířku bylo z lineckého těsta srdce s jahodami a želatinou, což ho až tak moc nezaujalo… Co upoutalo jeho pozornost byl prsten položený na dezertu… Zmateně se podíval na Adama, který už nebyl na svém místě, ale zrovna si klekal k němu.

,,Tommy Joe…" na chvíli se odmlčel a podíval se mu do očí, do očí, v kterých byla vyčíst láska, lehké zmatené a mírné pochopení, které se dostavilo…

,,Za posledních několik měsíců jsem zjistil několik věcí… Jedna z těch několika věcí je fakt, že tě neskutečně moc miluji a nemůžu bez tebe žít. Každá minuta bez tebe mi připadá jako věčnost, ve které nechci být, ale ve chvíli, kdy tě mám zase u sebe se cítím nekonečně a možná ještě víc. Miluji tě, Tommy Joe… A proto se ptám… Vezmeš si mě?"

Tommy měl opět na krajíčku, cítil se tak moc… milovaný. Pousmál se mírně a vzal ze svého dezertu prsten, který vtiskl Adamovi do dlaně. Zpěvák začal panikařit, nevěděl, proč mu ho dává. Je to snad odmítnutí? Dominantnější z mužů chtěl už vstát, jedna zbloudilá slza mu sklouzla po tváři a měl pocit, jakoby jeho smysl života skončil… Ale nebylo mu dovoleno dokončit pohyb, jelikož ho zarazila jemná ruka…

,,Chci, abys mi ho nasadil. Miluji tě víc než kohokoliv jiného ve svém životě a má odpověď… Ano."

,,C-cože?" vykoktal zaskočený Adam…

,,Vezmu si tě za muže, Adame Lamberte," zopakoval svou odpověď a tak… Tak se začala psát další kapitola jejich společného života...


(francouzská restaurace Clos Maggiore - jen pro představu :) )

Druhý ze tří bonusů za námi. Ani nevíte, jak moc ráda jsem psala tento díl. :) Je to na oslavu nedávných událostí v USA a také pro vás, jelikož oni dva si své štěstí zaslouží... :) Vaše Eileen
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adele Adele | 29. června 2015 v 23:31 | Reagovat

Nemám slov. Jednoduše úžasné. :-D

2 Ratliff Ratliff | 29. června 2015 v 23:44 | Reagovat

Ten konec <3
Nádherné, moc jsem si to užil! <:3
Děkuji za věnování !! <3

3 Katka Katka | E-mail | 30. června 2015 v 7:16 | Reagovat

Tak nádherné a tak romantické. :-D  :-D  :-D

4 Ellie Ellie | 30. června 2015 v 12:11 | Reagovat

To je dokonalé <3 <3 <3

5 Janimi Janimi | 30. června 2015 v 15:26 | Reagovat

Taká pekná romantika :-) ;-)

6 Aria Aria | 19. července 2015 v 13:22 | Reagovat

To bylo nádherné a ta restaurace co dodat....
má své kouzlo

7 Karin Karin | 13. ledna 2016 v 23:43 | Reagovat

Perfektní a ta restaurace nádhera. [:tired:]  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování