Bonus: Návrat domů

25. června 2015 v 1:23 | Eileen |  Láska je láska

Šílená to hodina, ale já i přesto publikuji první z bonusů a hned první nese omezení 18+ (opravdu mi přijde, že se v tomto zhoršuji). Ano opět jsem se hecla a napsala takovou část... Tak snad se bude líbit... :)

Ještě bch chtěla jednu věc... A to je věnování. :) Před pár hodinami jsem si totiž začala psát s jedním člověkem, který si získal můj naprostý obdiv a uznání, které si nezíská každý, proto bych mu chtěla tento bonus věnovat. :) A o koho že se vlastně jedná? Ratliff je ten úžasný člověk, takže... tohle je pro tebe. :)Bylo poměrně brzy ráno, když se Adam Lambert vrátil z pracovní cesty z Londýna. V domě panovalo naprosté ticho a zpěvák si myslel, že jeho blonďatý zázrak bude ještě spát, proto si odložil zavazadla a tiše se vydal do ložnice. Dveře otevíral tak pomalu, že to snad pomaleji ani nešlo. Jenže po vstoupení do jejich svatyně se zarazil. Postel byla sice rozestlaná, ale nikdo v ní nebyl. Cítil mírnou paniku a v duchu se uklidňoval, že by ho Tommy neopustil, protože se přeci milují. Z jeho úst unikl povzdech a došel ke dveřím na terasu, které byly otevřené, což bylo zvláštní, jelikož Tommy když byl v domě sám, nikdy nenechával otevřené dveře na terasu přes noc.

,,Tommy?" zeptal se opatrně a poté vešel na prostornou terasu, kde ho čekal šok. Stůl se pomalu prohýbal pod náporem jídla a v čele toho všeho seděl v křesílku jeho přítel.

,,Dobré ráno, lásko," usmál se tím nevinným úsměvem, vstal ze svého místa a šel se s ním přivítat. Vypadal rozkošně. Na sobě bílý župan, pod kterým zcela určitě nic neměl a jeho blonďaté vlasy byly rozcuchané do všech světových stran. Adam se musel usmát, tolik mu chyběl, a to byl pryč pouhý týden.

,,Překvapil jsi mě," vydechl mladší z mužů a poté se sklonil pro polibek, který mu byl velice ochotně opětován...

,,Ta postel byla bez tebe moc studená," postěžoval si blonďáček a dotlačil svého přítele do křesílka ke stolu. Adam se v duchu musel zasmát. To, co prožíval za poslední týdny s Tommym, nezažil nikdy s nikým. Už jen to, že pro něj nachystal takovou snídani… To pro něj nikdo nikdy neudělal. Byly dokonce i chvíle, kdy ho vůbec nepoznával. Vždy ho považoval za flegmatika, kterému je všechno šumák, ale on mu každým okamžikem dokazoval, že takový vůbec není a Adam to miloval. Miloval každou stránku Tommyho. To, jak se choval, jak ho neustále něčím překvapoval… Zkrátka na něm miloval úplně všechno.

,,A co teprve ta v tom hotelu," přisadil si svou Adam a nabral si do misky ovocného salátu. Po očku sledoval reakci svého partnera, který ho opět překvapil, protože dělal, jakoby nic neřekl. Čemuž se ve skutečnosti nemohl moc divit. Adamovi bylo hned jasné, že Tommy je na tom v podstatě hůř. On byl od rána do večera na různých promo akcích a neustále pracoval, zatímco Tommy byl doma a nevěděl, co s volným časem. Proto taky zpěvák udělal v Londýně rozhodnutí, jen to nějak jemně navrhnout - i když… I když po některých událostech ví, že je lepší říct věci rovnou.

,,Tommy," oslovil ho, aby vzápětí mohl pokračovat, ,,přemýšlel jsem a nakonec se musím zeptat… Poletíš se mnou do New Yorku?"

,,Ale co novináři? Říkal jsi, že nechceš, aby to zatím věděli a... " Adam vstal ze svého místa a klekl si k Tommymu, aby ho mohl pohladit po tváři a tím ho umlčet.

,,Já vím, glitterbaby, já vím, ale nedokážu bez tebe být a ty jsi navíc přednější, než celý zbytek světa." Na to ho políbil, aby jeho blonďáček nemohl nadále odporovat, jelikož to on uměl velice dobře.

Tommy vydechl a polibek opětoval s veškerými city, které k němu choval. Z jemného polibku se stával pomalu vášnivější, jejich jazyky začaly bojovat o nadvládu, ale jako vždy vyhrál ten Adamův. Mohli se tak líbat několik minut, hodin… kdo ví. Čas pro ně přestal existovat, ve chvíli, kdy se jejich rty spojily v polibek.

Tommyho tělo se zachvělo pod návalem vzrušení a i Adam pocítil těsnost ve svých kalhotách. Týden je příliš dlouhá doba a oni oba to potřebovali. Potřebovali cítit doteky toho druhého, potřebovali se cítit navzájem.

,,Adame," vydechl blonďáček a jmenovaný se jen na pár centimetrů odtáhl, aby se mu podíval do očí, z kterých šla vyčíst láska smíchaná s chtíčem. Nedokázal už nadále odolávat, proto vstal i s Tommym, který se končetinami omotal kolem jeho těla a vydal se s ním do ložnice, která se zdála najednou na míle vzdálená… ale i tu nakonec zdolali a Adam si už svůj náklad pokládal do nadýchaných peřin.

Tommy neváhal a stáhl ho k sobě, aby mohl zdolat nejhorší překážku, kterou byly knoflíčky na Adamově košili. Netušil, co by se stalo, kdyby košili zkrátka roztrhal a ani to zkoušet nechtěl, jelikož mu neuvěřitelně slušela. Proto si na něj obkročmo sedl a začal postupně rozepínat tu spoustu malých knoflíčků, přičemž nezapomněl každé nově odhalené místečko políbit. Adam pod ním sem tam zasténal...

Vydržel proces sundávání košile, ale potřeboval nutně víc, proto přetočil blonďáčka pod sebe a zbavil ho toho přebytečného županu, aby ho mohl následně líbat po celém těle, od hlavy až k nohám. Tommy byl plně vzrušený a Adam se vyžíval v jeho provokování, když ho líbal všude, jen jeho penisu se vyhýbal. Chtěl ho mít vzrušeného na nejvyšší možné úrovni, což se mu momentálně dařilo velice dobře...

,,Prosím." Adam nezaváhal a sundal si zbytek svého oblečení, aby mohl pokračovat ve své činnosti…

,,Adame, prosím," vydechl blonďáček a zpěvák na chvíli vsál jeho chloubu do úst, aby ho dostal těsně před vrchol. Byl rozhodnutý ho poškádlit a dostat ho přesně tam, kde ho chtěl mít. Tommy sténal, sem tam mu unikla nějaká nadávka. Chtěl víc a Adam to věděl až moc dobře, ale byly situace, ve kterých mu nedokázal vyhovět a popravdě ani nechtěl. Miloval totiž takové chvilky, kdy ho dovedl před vrchol, ale pak přestal. O to bouřlivější totiž bylo potom finále…

A jak si slíbil, tak i udělal. Sice si vyslechl pár nelichotivých slov, ale když jedním nasliněným prstem vklouzl do jeho těla, veškeré nadávky utichly. Adam se musel sám pro sebe ušklíbnout a volnou rukou se natáhl do nočního stolku pro lubrikant, který si nanesl na své prsty a tentokrát s dvěma ho začal připravovat.

Když se dotkl jeho prostaty, Tommy zakňučel a vyhodil boky do vzduchu. Tak moc toužil po uvolnění a ono stále nepřicházelo, ale tohle byla jedna z věcí, kterou jeho přítel nechtěl nikdy ošidit, protože měl o něj stále strach.

,,Adame, to už stačí." Jmenovaný se na něj koukl a natáhl se k jeho rtům. Políbil ho a velmi rychle se připravil k tomu, aby konečně pronikl do toho hříšného těla, které se mu tak nabízelo.

,,Pane bože," zavzdychal blonďáček, když ucítil na svém vstupu špičku Adamova penisu, který za malou chvíli cítil celý uvnitř. Jako vždy zůstal chvíli nehybný, aby si jeho poklad zvykl, ale jakmile v jeho očích spatřil souhlas, začal přirážet. Sténal a prosil o víc. Nakonec ho přeci jen Adam poslechl, obtočil své šikovné prsty kolem jeho tvrdého mužství a začal ho uspokojovat. Odpovědí mu bylo sténání a vycházení boků vstříc. Miloval to. Miloval Tommyho, miloval sex s ním, který byl vždy jiný…

Už na začátku bylo jasné, že tohle nebude dlouhý sex. Nejdříve orgasmu dosáhl Tommy, který už nevydržel ten nápor vzrušení a Adam ho následoval jen o pár přírazů později, kdy už i na něj to bylo příliš...

,,Miluji tě," zašeptal Adam, když už spolu leželi po sprše v posteli - Tommy přitulený u jeho boku.

,,To já tebe," usmál se a na chvíli odmlčel, ,,a do toho New Yorku… Pojedu tam s tebou."

Nic nemohlo být lepší, než tahle chvíle...


Tak máme za sebou první z bonusů. Doufám, že se vám aspoň trošku líbil a zanecháte mi váš názor - neuvěřitelně to pomáhá. :) Omlouvám se taky za chyby, ještě na to kouknu... Mějte se krásně. Vaše Eileen

PS: Uvažovala jsem, že vyhlásím soutěž s názvem: Hledej chyby a překlepy, ale raději jsem si to rozmyslela. :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ratliff Ratliff | 25. června 2015 v 2:20 | Reagovat

Tomu říkám opravdu "bonusový dlí" s krásným zakončením. :3

Ještě jednou: Moc díky za věnování! :)

2 cholet cholet | 25. června 2015 v 4:31 | Reagovat

Jen tak dál :3

3 Extasy Extasy | Web | 25. června 2015 v 11:39 | Reagovat

Krásné, sladké a sexy! Moc jsem si to užila :-)

4 Ellie Ellie | 27. června 2015 v 11:46 | Reagovat

Úžasný díl, víc takových bonusů :-D

5 Katka Katka | E-mail | 29. června 2015 v 21:39 | Reagovat

Jó, moc hezký a sladký. Dobrej bonus :-D  :-D  :-D

6 Brandivina Brandivina | 29. června 2015 v 23:28 | Reagovat

krásný, něžný, vášnivý. Díky ;-)

7 Karin Karin | 13. ledna 2016 v 23:35 | Reagovat

Krásný bonus.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování