Konec dobrý - všechno dobré

19. června 2015 v 19:03 | Eileen |  Láska je láska

Přináším vám devátou část, která je oficiálně poslední, ale zcela určitě budou ještě bonusové části, které mám již rozplánované. Doufám, že se vám tato část bude líbit, protože je tu taky díky vám, ale o tom zase až na konci článku. Přeji příjemné počtení. Vaše EileenTommy měl více štěstí než rozumu, když bez ohlášení vpadl do kadeřnictví, kam velice rád chodil. Jenže většinou byl čtrnáct dní předem objednaný a dnes tam vtrhl jako velká voda. Naštěstí jeho oblíbené kadeřnici onemocněla zákaznice, a proto se ho mohla ujat. Tommy nechtěl žádné experimenty, proto vsadil na osvědčený peroxid, který ho nikdy nezklamal…

Odcházel z kadeřnictví už napůl spokojený. Vlasy vypadaly opět skvěle, ale ještě musel udělat něco s těmi vousy a především si dopřát ještě sprchu, než půjde na schůzku s mužem, kterého miloval a stále miluje. V jeho hlavě vířilo spoustu myšlenek. Na Adama, na tu společnou noc… A především na dnešní zážitek, kdy mu kurýr přivezl tolik nádherných růží. Zpočátku tomu ani nevěřil, ale jakmile si minimálně podesáté přečetl onen vzkaz, který byl napsaný mu známým rukopisem, nezaváhal ani chviličku a začal tomu věřit. Nedělal si sice žádné plané naděje… Z toho přeci jen vyrostl, ale těšil se na to setkání, které se nebezpečně rychle blížilo.

Díval se na svůj odraz v zrcadle… Oholený, navoněný a především celkově upravený. Sice si nebyl úplně jistý svým výběrem oblečení, ale nakonec musel uznat, že vypadá dobře. Rád by sice měl některé ze svým triček, ale přeci jen jde dnes do Pola a tam to bylo příliš luxusní… Proto zvolil černé kalhoty, košili stejné barvy a vše doplnil sakem. Vypadal přirozeně a velmi dobře, proto nakonec vyrazil ze svého bytu na hodinovou cestu za Adamem.

Zaparkoval kousek od restaurace a vystoupil ze svého staršího auta. Rozhlédl se po okolí a vydechl. Je opravdu po takové době opět tady? Nebo se mu to všechno zase zdá? Popravdě by se tomu ani moc nedivil. Připadal si jako v pohádce s otevřeným koncem… Koncem, který se má odehrát jen na pár chvil. Za tu hodinovou cestu si vymyslel spoustu teorií o tom, co po něm může Adam chtít a popravdě mu jedna připadala horší jak ta druhá.

,,Tommy!" Když uslyšel své jméno, otočil se za hlasem a spatřil dokonale upraveného Adama Lamberta, který si to k němu mířil. Vypadal dokonale a Tommy měl namále. Na první pohled ho vůbec nepoznal… Nechal si odrůst barvu a už si je nenabarvil, také opět značně posilnil a vypadal tak… dokonale a šťastně. Blonďáček se musel usmát a vydat se mu naproti.

,,Adame," oslovil ho oproti němu tišeji a váhavě ho nakonec objal. Nepočítal s tím, že by mu mohlo být objetí vráceno, ale mýlil se. Silnější z mužů si ho přitáhl do své náruče a Tommy mohl cítit jeho svaly a především vůni, která se kolem něj vznášena. Nadechl se a vydechl… Připadal si jako feťák, kterému zrovna dodali jeho největší drogu v životě. Připadalo mu to jako věčnost, kdy tam jen tak stáli a objímali se, ale přitom to byla jen malá chvilinka, jelikož přeci jen Adam byl teď sledován na každém kroku. Ne jen kvůli událostem se Saulim… teď to bylo převážně kvůli jeho novému albu, které mělo co nevidět spatřit světlo světa.

,,Jak jsi se měl?" zeptal se Adam a blonďáček se zarazil. Netušil, co mu na to měl říct. Když řekne pravdu, bude si o něm myslet, že je to jen troska a nic víc… Jenže když si něco vymyslí, tak to pozná, protože Adam je snad jediný člověk na světě, který ho zná jako své boty.

,,Nebylo to nejhorší," odmlčel se a pak na něj koukl, ,,raději mi řekni, jak ses měl ty." Adam pozvedl obočí a zasmál se.

,,Řeknu ti to při večeři, teď už pojďme, máme rezervovaný stůl v salónku, tudíž nás nikdo nebude rušit." Starší z mužů se zmohl jen na souhlasné přikývnutí a vydal se do restaurace následován se svým doprovodem.

Adam se zachoval jako galantní muž, otevřel blonďáčkovi dveře a ten, když vstoupil, zůstal ohromený jako vždy. Restaurace byla již na první pohled luxusní, ale nevypadala jako jiné podniky stejné třídy. Působila tak nějak pohodově a on automaticky zamířil do zadního salónku, kde sedávali téměř vždy, když navštívili tento podnik…

,,Objednal jsem nám jídlo až na devět, ale jestli bys chtěl něco jiného, stačí říct a já to zařídím." Tommy nevěděl proč, ale Adam mu přišel poněkud nervózní a z toho byl zmatený. Copak měl nějaký důvod? Jasně… Před pár týdny se spolu vyspali a pak na mnoho dní odloučili, ale pro Adama to nejspíše nic neznamenalo, tak proč to nemohl zamést pod koberec a jít dál?

,,To je dobré, víš, že sním téměř všechno," usmál se na něj mírně Tommy a přes řasy se podíval na svého společníka, který sledoval výzdobu salónku. Blonďák si byl již na sto procent jistý, že je nervózní a něco mu chce říct…

,,Tak co jsi mi chtěl?" zeptal se nakonec po chvíli ticha, ve které jim donesli nějaké nealkoholické pití. Adam sebou trhl a podíval se do těch hnědých očí, které na něj byly upřeny.

,,No… Kde začít, Tommy. Lhal bych, kdybych ti řekl, že jsem tě sem pozval jen na přátelské posezení."

,,Děje se něco?" Kytarista cítil, jak se mu začaly třást ruce nervozitou. On takový flegmatik teď seděl naproti muži, kterého miloval a byl nervózní jako puberťačka před svým prvním rande.

,,Řeknu ti to narovinu, Tommy… Moje nová hudba je odlišná, než ta, kterou jsem tvořil dříve a nemyslím si, že by tě hraní pro mě naplňovalo." Tak tohle ho trápilo? Tommy se v duchu musel ušklíbnout, protože s tímto počítal a Adam měl pravdu, jelikož tohle by ho opravdu nejspíše nebavilo. Zajisté… Práce pro Adama, ať už tvořil cokoliv, by byla pro něj čest, ale taky bral na vědomí, že on ze všech vydržel nejdéle v bandu Adama a po jeho boku zažil ty nejlepší roky svého života…

,,S tím se dalo počítat," pronesl bez emocí a upil ze své sklenky. Zpěváka tímto nejspíše překvapil, ale ten na sobě nedal nic znát a pak se jen nepatrně usmál.

,,Stále překvapuješ, Tommy Joe." To jakým způsobem vyslovil kytaristovo jméno… Tommymu přejel mráz po zádech a měl co dělat, aby zůstal klidně sedět. V tom vyslovení jeho jména slyšel tolik sex-appealu, že to snad ani nebylo možné.

,,Smím vědět v čem?" nepatrně se usmál a znovu si upil vody, jelikož měl nějak sucho.

,,Popravdě jsem čekal trochu jinou reakci, ale to také nebyl ten důvod, proč jsem tě pozval." Adam se zhluboka nadechl, jakoby chtěl něco říct, ale následně si to rozmyslel. Mírně zavrtěl hlavou a pak se znovu podíval na Tommyho…

,,Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozval, ale musel jsem si spoustu věcí urovnat v hlavě a teď… Prosím, Tommy, nechej mě mluvit a pak mi můžeš klidně jednu vrazit, nebo se mnou už v životě nepromluvit, ale potřebuji ti to říct."

,,Tak mluv," pobídl ho jen krátce, jelikož mu Adam vzal vítr z plachet. Byl zmatený a začínal se bát, co se stalo a co tak strašného mu chce říct…

,,Když jsem tě poprvé viděl na konkurzu, naprosto jsi mě okouzlil. Byl jsi symbolem toho, co jsem potřeboval. Byl jsi ztělesnění krásy, sexu a dokonalosti v jednom, a když jsi zahrál na kytaru, věděl jsem, že tě musím mít v bandu. Bohužel ale místo kytaristy bylo zabráno, ale když jsi přišel s basskytarou… byl jsem v sedmém nebi, Tommy. To první turné… Bylo pro mě nejlepší, ale zároveň to bylo peklo, jelikož jsem tě od první chvíle miloval. To, jak ses choval a staral ses o mé blaho. Každý polibek, každé škádlení na pódiu bylo něco, co mě neuvěřitelně naplňovalo. Pak jsem si našel Sauliho. Lhal bych, kdybych řekl, že jsem ho nemiloval… Jelikož já jsem ho miloval a dost, ale ty jsi byl ten, kdo si mé srdce ukradl pro sebe. Jenže jsem si na život se Saulim zvykl a pak, když jsme se rozešli, bylo to těžké období, ale práce mě naplňovala a byl jsi tu pro mě ty. Byla chyba, když jsem se k němu vrátil, já to vím. Lituji všeho, co jsem po té nezdařené svatbě udělal… A já. Chci ti poděkovat za všechno, co jsi pro mě udělal Tommy." Adam se na chvíli odmlčel, aby se mohl napít. Blonďáček ohromeně seděl naproti němu, ale nic neříkal, jelikož ho o to zpěvák poprosil a navíc jeho mozek zpracovával všechny ty informace.

,,Byl jsi tu pro mě dvacet čtyři hodin denně, několikrát jsi mi zachránil život, a když jsme se pak spolu vyspali… Všechna láska, kterou jsem k tobě v mnulosti choval a myslel si, že už vyprchala… Ona se vrátila a já nevěděl, co mám dělat. Myslel jsem si, že to, když ti nezavolám, něco změní, ale ten cit byl den ode dne silnější… Miluji tě, Tommy Joe. Pochopím, když ty mé city nebudeš opětovat, ale musel jsem ti to říct, jelikož už to bylo neúnosné…" Adam sklopil zrak a najednou pro něj jeho prsty na rukou byly ty nejzajímavější na celém světě. Bál se reakce Tommyho a očekával ránu do tváře, nadávky… Ale co rozhodně nečekal bylo ticho.

Tommy seděl na svém místě, cítil, jak se mu do očí hrnou slzy, které si za posledních pár týdnů naučily najít svou cestičku přes okraj víček. Blonďáček tomu nedokázal věřit… Připadal si jako ve snu, ze kterého se za pár chvil probudí do kruté reality, ve které byl sám.

,,Tommy," vydechl vyděšeně Adam a během chvilky ho už držel ve své mužné náruči. Blonďáček se k němu z instinktu přitulil. Připadal si trapně, že se takhle rozbrečel, ale nedokázal to zadržet. Všechny ty týdny si vybraly svou daň v nejméně vhodnou situaci.

,,Miluji tě," špitl téměř neslyšně, ale díky blízkosti to Adam zaslechl. Přitiskl si ho ještě blíže k sobě a po chvíli se Tommy kousek odtáhl, zahleděl se mu do očí… Jejich rty byly od sebe vzdáleny pouhých pár centimetrů a pak se to stalo… Jejich rty se spojily...Všem bych vám chtěla poděkovat za překročení hranice tisíce návštěv, popravdě jsem na to hleděla trošku překvapeně, ale právě proto jsem se rozhodla, že se vám odvděčím dalším dílem. :) Doufám, že se vám líbil a také doufám, že se vám líbila celá povídka. :) Ale jak už jsem řekla, tohle ještě není konec, jelikož bych se k ní sem tam ještě ráda vrátila v podobě menších bonusů... Jen mám na vás otázku... Co byste chtěli v bonusových částech?

Ještě jednou mnohokrát děkuji... Vaše Eileen :)

Dodatečně se opět omlouvám za nějaké ty chyby... :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 cholet cholet | 19. června 2015 v 20:00 | Reagovat

Jezus to bylo krásný :3 to se fakt povedlo
už aby byli bonusi :)

2 Katka Katka | E-mail | 19. června 2015 v 20:56 | Reagovat

Nádherný romatický konec. Konečně zase spolu.  Bonus. No, nějakou hezkou - sexíkem opepřenou jednorázovku. :-D  :-D  :-D

3 Ellie Ellie | 19. června 2015 v 21:00 | Reagovat

Jé, miluju happendy!!! <3 Úžasný, nemůžu se dočkat nové povídky a bonusů, ať už do nich dáš cokoliv :-D  :-)

4 Ratliff Ratliff | 19. června 2015 v 22:47 | Reagovat

Opravdu krásný "konec", nicméně budu rád, když se objeví i ty bonusové části.
Přesně tohle jsem si dnes potřeboval přečíst ... Díky moc ! :3

5 Janimi Janimi | 20. června 2015 v 2:28 | Reagovat

Ach konečne satisfakcia pre Tommyho ;-)  :-D Koniec dobrý zamilovaný...vďaka ;-)  :-P !!!! počkám na bonus ;-)  :-P

6 Karin Karin | 13. ledna 2016 v 23:27 | Reagovat

Krásně to skončilo. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování