VP - kapitola pátá

15. února 2016 v 23:49 | Eileen |  Válka právníků

Po neuvěřitelně dlouhé době je tu nová kapitola Války právníků... Já vím, ale pochopte... Nejdříve škola, práce, rodina a do toho jsem ještě onemocěla a bylo po náladě. Nechtělo se mi nic. Ani spát, ani číst a už vůbec ne psát - co už je co říct! Naštěstí už to vypadá, že už to bude lepší a já se vrátím k tomu, co natolik miluji. A začnu pátou kapitolou VP, která je sice kratšího rozsahu, ale překonala jsem teprve první překážku. Přeji příjemné čtení!

Vaše EileenKapitola pátá

Když si jen vzpomněl na to, jak chtěl strávit dnešní večer, bylo mu do pláče. Co by dal za povalování u televize, pizzu a pivo - troufal si říci, že téměř cokoliv. Místo toho teď seděl v jednom z boxu vyhlášeného clubu v New Yorku a snažil se ignorovat štěbetající kamarádku, která měla neuvěřitelnou potřebu mu vytmavit snad všechny možné zážitky, které se odehrály během pár dní v jejím životě.

,,No a pak jsem ho poslala k vodě a rozhodla se žít." Tuhle frázi slyšel již tolikrát, že se naučil ji ignorovat. Svou nejlepší kamarádku Ashley zbožňoval. Byli přátelé od střední a neexistovalo nic, co by je mohlo rozdělit. Problém byl jedině v tom, že Ashley milovala nezávazný život a dávala to ráda najevo. Tudíž se velmi často stávalo, že ji pánská společnost přestala bavit a ona si během jednoho večera našla novou.

,,Vnímáš mě, Tommy?" houkla na něj a on se na ni nevinně podíval. Ashley si jen rezignovaně povzdechla a zavrtěla hlavou, rozhodla se přejít rovnou k věci...

,,Vidíš toho chlapa na parketu?" zeptala se ho a on přikývl. Tušil, že to bude nejspíš nový objekt zájmu jeho kamarádky, a proto se rozhodl vyklidit pole. Ještě jeden nebo dva panáky na baru a půjde domů…

,,Kam jdeš?" zeptala se ho zvědavě a on se pobaveně uchechtl, rozloučil se s ní, slíbil, že se ozve a pak již zamířil k baru doufajíc v klidný zbytek večera. Kdyby jen věděl, jak se to celé zvrtne…

,,Co ty tu děláš?" zeptala se osoba sedící na barové stoličce po jeho pravici. Blonďák jen rezignovaně vydechl a podíval se na svého protivníka, který tam seděl, jakoby mu všechno patřilo.

,,Slavím svůj velký úspěch… Ale co ty?" odmlčel se, aby mohl hned pokračovat, ,,Nechej mě hádat. Zapíjíš žal?"

,,Jedna výhra z tebe nedělá jedničku," vrátil mu to Adam Lambert, který si poručil dalšího panáka… A nebyl by to Tommy, aby ho nechtěl porazit i v tomhle, protože každá výhra nad tmavovláskem se počítala a blonďák ho velmi rád provokoval.

,,Vsadím se, že po desátém panáku whisky odpadneš," ušklíbl se na něj Tommy a jeho nevyžádaný společník si jen odfrkl a kopl do sebe další sklenku. Byl neuvěřitelně naštvaný na celý soudní systém a nasraný na blonďáka, který se rozhodl mu zničit i ten klidný večer a noc. To se ho snad pokouší zničit?

,,A já se vsadím, že k desítce ani zdaleka nedojdeš," odsekl mu a pokusil se ho ignorovat. Ale kdepak. Jestli se někdo nevzdává, tak je to právě Ratliff.

,,A o co se tedy vsadíme?" ušklíbl se blonďák a upil ze své sklenky - značně zvědavý, co z mladšího vyleze za nápad. Pochyboval, že to bude něco pro něj nebezpečného, a i kdyby bylo, tak mu to momentálně všechno leželo v patřičných místech. Alkohol zvládal totiž s člověkem udělat divy, a to ještě ani nezačali s tou pitomou sázkou.

,,Ten, kdo vyhraje, tak si s tím druhým může udělat cokoliv, co uzná za vhodné," prohodil jeho směrem. Tommy se zarazil. Jak jako cokoliv? To se ho chce opravdu zbavit nadobro? Nebo ho nějak zesměšnit? Zase tak opilý nebyl, aby přistoupil na něco, co není přesně dáno...

,,Specifikuj cokoliv," pobídl ho světlovlasý s arogantním úsměvem, který mu někteří občas toužili z jeho obličeje smáznout a Adam byl mezi nimi. Přeci jen si šli po krku už dost dlouho a jejich střetnutí vždy neslo pomyslnou záruku dobré podívané.

,,V posteli. Cokoliv. Poražený bude výhra pro vítěze." Mezi nimi se rozhostilo ticho. Tmavovlásek ho propaloval svým pohledem a menšímu z dvojice to v hlavě jelo na plné obrátky… Kdyby vyhrál, může ošukat Lamberta… Kdyby prohrál - pravděpodobně to bude on, kdo bude ležet pod jeho tělem. A aby pravdu řekl, ani by mu nevadilo prohrát. Ne, že by ho mohl snést jeho povahu, ale slyšel už dost drbů o tom, jaký je Lambert v posteli a ani jeden jediný drb nebyl záporný. A nebyl frigidní, aby odmítl možnost sexu s někým, kdo měl tělo jako Lambert...

,,Platí," řekl s úšklebkem a tak začalo další kolo hry na kočku a myš…

,,Zvyšujeme sázku na patnáct panáků," řekl po sedmé sklence whisky blonďatý právník, kterému už alkohol dostatečně stoupl do hlavy a jeho společník na tom nebyl o moc lépe.

,,Nějak moc si věříš, bloncko," zareagoval okamžitě jeho protivník, kterému se již myslí honily myšlenky na to, jak ho bude mít pod sebou a donutí ho škemrat o víc. Přeci jen byl vyšší, silnější a především byl zvyklý pít.

,,Snad si nemyslíš, že vyhraješ ty," řekl posměšně Ratliff a kopl do sebe dalšího panáka.

,,Je větší pravděpodobnost, že vyhraji já, tak proč už nejdeme teď a neužijeme si to pořádně?" zavrněl mu do ucha svou odpověď a svým hbitým jazykem mu ho olízl. Tommy mohl cítil, jak mu mráz přejel po zádech a dech se o něco zrychlil.

,,Ale… Vždyť je to jedno," vydechl svou odpověď a už to byla otázka chvilky, kdy zaplatili a vydali se na cestu nočním New Yorkem do bytu staršího z dvojice…

Přirazil ho na stěnu výtahu a hladově se přisál na jeho rty, které spíše znásilňoval, než aby je líbal. Neměl zájem o něžnosti, chtěl jen uspokojit chtíč, který působil jako žár - o nic víc nešlo. Jen si užít a jít dál, tak jako vždy. Byla to jeho rutina, nebyl na vztahy, ale sex miloval. Tak proč by se měl vázat, když si vždy mohl jednorázově užít?

,,Budeš prosit o víc," zavrčel mu blízko obličeje. Nedokázal déle čekat, a proto byl velmi rád, že se ozvalo cinknutí výtahu a za malou chvíli se už nacházeli v bytě blonďáka, který momentálně neměl tušení o tom, co se vlastně děje. Věděl jen jednu jedinou věc… Chtěl svého společníka víc, než bylo zdrávo. A také měl pocit, že velmi brzy zešílí - pokud nedostane víc, než pár hladových polibků ve výtahu...

,,Kde to do prdele jsem?" zaskuhral Adam Lambert, když o několik hodin později otevřel oči...

,,No v prdeli jsi byl v noci, ale jinak jsi u mě doma," ozval se zpod deky blonďák, který měl již šanci se s nastalou situací vyrovnat… A tak jako vždy se rozhodl všeho využít ve svůj prospěch…Dlouho jsem přemýšlela, jestli zapracuji i scénu 18+, ale nakonec jsem se rozhodla, že bude lepší, když si to nechám na bonusovou část. Přeci jen jsem dlouho nepsala a ještě ze sebe dostat takovou scénu - no nevím, jak by to dopadlo. :D Každopádně doufám, že se vám i tak tato kapitola líbila. :) A Válka právníků má i po takové době své čtenáře...

S láskou Vaše Eileen
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 16. února 2016 v 0:01 | Reagovat

To je super, že ses vrátila. Už se mi stýskalo. :-) Tenhle díl byl super, určitě pokračuj. Nemůžu se dočkat, co si řeknou ráno :-D

2 Janimi Janimi | 16. února 2016 v 0:46 | Reagovat

Dík za ďalší diel :-)....zaujímavý posun to nabralo ;-)  :-D

3 Katka Katka | E-mail | 16. února 2016 v 20:39 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi zase zpět u psaní. Moc pěkná kapitolka. Hlavně to jejich slovní přetahování !!!  Snesla bych klidně i 21 + . Už se těším co bude dál :-)  :-)  :-)

4 Karin Karin | 24. února 2016 v 21:49 | Reagovat

Parádní ten konec mě rozesmál. :D

5 Lenushka Lenushka | 11. května 2018 v 20:57 | Reagovat

Famózní i bez +18 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování