VP - kapitola desátá

10. října 2017 v 9:59 | Eileen |  Válka právníků

Máme tu první takový mezník. Desátá kapitola VP je na světě, a i když jsem ji plánovala až koncem týdne, tak vám ji přináším již teď. A jako taková si zaslouží nějakou výjimečnou věc ne? Takže dnešní kapitola má jisté omezení, a to 18+.
Přeji vám příjemné počtení...Kapitola desátáNudnější večeři než byla tato ani jeden z nich nezažil. Věkový průměr v sále byl minimálně šedesát let, a to ho rapidně snižovalo pár mladých právníků, kteří měli to štěstí a dostali se sem. Seděli u jednoho stolu s pár dalšími lidmi. Lidmi bavící se trapnými právnickými vtipy. Za malé plus mohli považovat jídlo, které bylo fenomenální. Což bylo tak jediné. Zahajovací projevy málem prospali a teď, když už bylo po jídle a měla být volná zábava, už byl nejvyšší čas zmizet.

Adam v duchu skučel a podíval se ob tři lidi, do míst, kde seděl ten skřet, jehož přítomnost začal brát za jakýsi druh vysvobození. Aspoň se bude moci pobavit nějakou hádkou, protože jinak začínal mít strach, že tu umře nudou. A Tommy na tom nebyl očividně jinak. Pohrával si se sklenkou vína a nepřítomně poslouchal ty kecy, co se u stolu řešili. Lambert byl na jednu stranu rád, že není jediný, koho ta večeře nudí a nebyl by to on, aby neměl v hlavě plán, jak se mírně pobavit.

Kývl na svého soka a zvedl se ze svého místa. Zamířil k pánským záchodkům a doufal, že ten posunek pochopil.

"Co chceš?" zeptal se ho blonďák ve chvíli, kdy došel za ním na záchodky. Adam se ušklíbl a zatáhl ho do jedné kabinky, zamkl za nimi a vrhl se na jeho rty. Tommy byl v šoku, ale když ho od sebe odtáhl, prskal jak kočka.

"No tak, Ratliffe, uvolni se. Vždyť bychom tam spíš zestárli, než bychom se pobavili," odmlčel se a podíval se do jeho očích, "už jsme spolu jednou spali, tak proč si neuděláme pobyt tady příjemnější?"

"Bouchl ses někde do hlavy? Nebo si opravdu myslíš, že jsi byl tak dobrý, abych to s tebou zopakoval?" ušklíbl se. Někde hluboko ve své hlavě věděl, že byl víc než dobrý a zopakoval by si to milerád, ale nehodlal podlehnout tomu náfukovi.

"Tak fajn… Uzavřeme sázku… Jestli tě udělám do deseti minut, pojedeme na hotel a tam si to rozdáme. Pokud to nezvládnu, tak už v životě tento návrh neudělám." Tommy na něj vytřeštil oči. Kdyby byl puberťák, projel by to. Ale teď už byli dospělí, měli nějakou výdrž. Myslel si o něm, že je naprostý blázen, ale co už. Aspoň z toho bude něco mít, když už nic jiného.

"Fajn, jak chceš. Platí," díval se mu při tom do očí. Adam se ušklíbl a natlačil ho na stěnu kabinky…

Byl před ním v celé své kráse, kalhoty i boxerky měl stáhnuté u kotníku. Adam si slastně olíznul rty, ťukl do mobilu, na kterém se pustila časomíra. Buď všechno, nebo nic. Moc dobře si to uvědomoval. Proto neztrácel čas a dal se do práce. A v ten moment… V ten moment pro Tommyho začala ta pravá muka. Chvíli ho jen lízal po celé délce, ale pak ho vzal do úst. Pohltil ho celého na jeden jediný zátah. Blonďáčkovi uniklo tiché zasténání, které nedokázal udržet. Byl najednou tak vzrušený. Nechápal, proč jeho tělo na něj tak reagovalo. A vlastně mu to bylo momentálně i jedno, protože jeho mozek se z hlavy přesunul dolů…

Tmavovlásek ho na chvíli propustil z jeho spárů, aby mohl vsát jeho varlata a jedním prstem pronikl do jeho těla. Tommy zaskučel, stáhl svaly, které následně povolil. Adam se v duchu ušklíbl a velice rychle našel jeho prostatu, kterou začal stimulovat. Musel ho udělat, zkrátka musel…

Opět ho vsál do svých úst, neodpustil si ani jemné přejetí zuby po jeho tvrdosti a pak už si nebral žádné servítky. Jednou rukou ho zpracovával vzadu, podařilo se mu do něj dostat i druhý prst, druhou masíroval jeho koule a pusou ho dováděl k šílenství. Čas zběsile běžel…

Tommy byl zakousnutý do své ruky. Nikdy nic takového nezažil. Bylo to tak hříšně úžasné, že si začínal i přát, aby to Lambert stihl a oni tak mohli pokračovat za zamčenými dveřmi hotelového pokoje. Blonďák zapletl své prsty do Adamových vlasů a všiml si, že nevědomky začal těm horkým rtům vycházet vstříc. Cítil se tak blízko jako snad nikdy.

Kolik minut uběhlo, když se mu nohy roztřásly a svaly stáhly před přicházejícím orgasmem? Pět, deset nebo snad víc? Nevěděl. Adam ještě o něco zrychlil a jen o pár vteřin později se mu blonďák vystříkal do pusy a on to všechno poctivě spolkl.

Musel ho přidržet nebo by se na svých roztřesených nohou nejspíše skácel k zemi. Adam se očkem podíval na svůj telefon a ušklíbl se.

"Devět minut a čtyřicet šest vteřin… máš se na co těšit," zašeptal mu do ucha a Tommymu přejel mráz po zádech…

***

Cesta do hotelu byla hotová muka. Adam byl vzrušený a jeho nový milenec byl stále v opojení předchozího orgasmu. Kdyby neměl sebekontrolu, nejspíše by se jeho těla zmocnil v autě a dal by mu co proto. Tak to vydržel až do předpokoje hotelové ložnice. Oblečení z něj přímo strhával a blonďák se zapojil. Jejich rty vedly tvrdý souboj o nadvládu, ruce putovaly po sobě navzájem.

Dominantnější z dvojice ho zatlačil do ložnice a povalil ho do nadýchaných peřin. Potřeboval to. Potřeboval jeho. Neexistoval žádný racionální důvod, proč prahnul po jeho těle. Těle, které se mu tak nabízelo. Nechápal to. Nechtěl to pochopit. Přeci jen se nemohli vystát, ale toužili po sobě víc, než cokoliv jiného.

Začal se mazlit s jeho nahou kůží. Kousal, sál, škrábal. Neexistovalo místo, kde by ho blonďák necítil, protože on byl všude.

,,Vyšukám ti duši z těla." Nepoznával ten hlas. Nebyl to ten sametový hlas nasycený sarkasmem. Tohle bylo zcela něco jiného. Chraplavý a plný živočišného chtíče. A mu se to líbilo. Nevěděl sice, jestli to nemá za následek whisky, ale to mu bylo momentálně jedno.

"Nekecej a dělej," zakňučel pod ním Tommy a propnul se v zádech. Potřeboval to víc jak vzduch. Potřeboval cítit svého soka v sobě…

"S radostí," zašeptal mu do ucha, které následně skousl. Rychle ho připravil na svůj vpád, přičemž neopomněl podráždit jeho prostatu. Chtěl ho vidět na pokraji, toužil ho potrápit. A mu se to dařilo.

Otočil ho na břicho, pohladil tu bílou pokožku a spokojeně mlaskl. Neodpustil si dvě plácnutí, která ho možná bolela, podle zvuku, které z něj vyšly - ale mu to bylo jedno. Upravil si ho do vhodnější polohy a pronikl na jeden pomalý příraz do toho dychtivého těla.

Blonďákovy ruce se při tom vpádu roztřásly. Pamatoval si, když ho cítil poprvé, ale nebylo to tak živé jako dnes. Možná to bylo tím, že tentokrát nebyl tak opilý, ale částečně o tom silně pochyboval. I když jeho mysl byla momentálně zaměřená na něco jiného. Adam ho mučil. Byl v něm po kořen, ale ani se nehnul - jakoby na něco čekal.

"Já své sliby plním, Tommy." Zase ten hlas. Hlas plný chtíče a něčeho, co oslovený nedokázal identifikovat. Byl si jist jen dvěma věcmi. To, jakým stylem poprvé vyslovil jeho jméno… Málem ho to dostalo na vrchol a zadruhé si byl jist, že jestli se okamžitě nepohne, zešílí. Sliboval mu šukačku, kterou mu vyšuká mozek z těla. Jen mu ze začátku úplně nevěřil. Jenže teď to řekl takovým způsobem, kterému nešlo zkrátka nevěřit.

"Jsi tak úzký, tak těsný…" zavzdychal spokojeně a téměř z něj vyklouzl, aby následně do něj mohl nadoraz přirazit. Tentokrát to nebylo pomalé, ani jemné. Přestal si brát servítky. Věděl, že to blonďáčkovi vadit nebude, přeci jen s tím souhlasil a on to potřeboval. Potřeboval sex - možná víc jak sůl - a když starší z dvojice slastně zasténal, padly všechny zábrany.

Začal do něj nemilosrdně přirážet, chtěl, aby se cítil stejně úžasně jako on sám, a když se ozvalo hlasité zasténání, věděl, že se mu to podařilo. Našel to místečko, které přinášelo tolik slasti - a on se hodně snažil, aby ho trefil při každém přírazu. Tommy mu vycházel vstříc, sténal, prosil o víc. A kým by byl, kdyby mu jeho přání nesplnil?

Tommymu spadly blonďaté prameny do tváře, cítil kapky potu, jak mu kloužou po těle a cítil i ty Adamovy. Nevěděl, jak dlouhá doba uběhla od okamžiku, kdy do něj pronikl, ale věděl, že se chce udělat. Po ničem jiném ani netoužil. Proto přenesl váhu těla na jednu ruku a tou druhou zabloudil do svého klína.

Tmavovlásek si toho všiml a plácl ho po ruce. Na začátku se zapřisáhl, že ho udělá on sám, proto ho plácl po ruce a omylem zasáhl i jeho bolestně napnutou chloubu. Ozvalo se zasténání prosycené bolestí i spokojeností. Spokojeně se pro sebe ušklíbl…

Adam zvolnil své tempo, aby následně opět zrychlil. Cítil, jak se kolem jeho ptáka stahují svaly. Věděl, že je Tommy blízko a on se rozhodl ho už netrápit. Přeci jen mučil i sebe. To vzrušení se nedalo snést. Proto ještě zrychlil, a když se tělo pod ním roztřáslo a vyvrcholilo, stačilo jen málo k jeho vlastnímu uspokojení…

"Co to bylo?" vydechl Tommy téměř po půl hodině, kdy střídavě lapal po dechu a snažil se posbírat zbytky své důstojnosti. Podlehl mu. Podlehl svému úhlavnímu nepříteli a cítil, jak další pomyslná část jejich nenávisti odpadla. Odpověď však nedostal, jen všeříkající pohled svého soka. Co teď byli? Nepřátelé a milenci? To kdyby věděl…

Řeknu vám... Po tak dlouhé době psát 18+ mě vyvedlo z míry. Měla jsem z toho hotové deprese, tak doufám, že se vám aspoň trochu líbila.

Jako každou kapitolu tu mám pro vás otázku, ale ještě než ji položím, budu vděčná za všechny vaše připomínky a komentáře. :)

Tuhle kapitolu chci věnovat Karin, Ellie, Katy a Hance, která sice nekomentuje tady, ale do chatu mi píše pomalu výhružné zprávy a kvůli které vlastně celý ten nápad povídky vznikl. Děkuji vám, holky, že mě ženete dopředu. :)

A teď už otázka...

Co myslíte, že bude následovat?

Hezký den vám přeji
S láskou Eileen
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | 10. října 2017 v 10:21 | Reagovat

tak já ti to teda okomentuju i tady ...-> you go, girl! takhle dlouho kapču jsi ještě nenapsala :-D
Co bude dál netuším, nechám se překvapit... nebo ti spíš jdu psát výhružné zprávy a ty mi to vyklopíš :-D  :-D

2 Janimi Janimi | 10. října 2017 v 15:28 | Reagovat

Fúúúú to bola jazda :-D  :-D  :D !!! Napísala si to skvele. Som nadšená, že pokračuješ v tejto poviedke a aj tým, že kapitolky pribudli tak rýchlo a také šťavnaté ;-)  :-D  :D.
No ja neviem..... aspoň sa počas konferencie nebudú nudiť (ak ten čas využijú na sex :-)),...ale poznajú sa vôbec akí  v skutočnosti sú ? ...veď sa poznali len z procesov a  boli sokmi :D
Dokázali by byť viac ,ako len príležitostní sexuálni parťáci ???? :D  ???  ;-)

3 Karin Karin | 10. října 2017 v 21:42 | Reagovat

Parádní kapitola jsem zvědavá jestli budou dál pokračovat v nenávistí nebo pochopí že pro sebe něco znamenají. :D  :-?

4 Ellie Ellie | 10. října 2017 v 21:46 | Reagovat

Wow, koukám, že jsi výročí téhle povídky oslavila vážně s grácií. :-D Z psaní takovýhle scén mi taky vždycky div nenaskáčou pupínky a chytám se za hlavu, jaký to je děs. Ale tvůj výsledek je perfektní. :-P Co bude dál? Netuším, možná opakování pro velký úspěch? :-D

5 Lenushka Lenushka | 11. května 2018 v 22:13 | Reagovat

Deprese? Trochu líbilo? Holka, ty si bůh s duší ďábla :D To bylo naprosto fantastické. A i to je slabé slovo. Naprosto luxusní. Smekám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování