VP - kapitola osmá

2. října 2017 v 21:51 | Eileen |  Válka právníků

Myslím, že tohle se za ty dva roky ještě nestalo, aby vyšla kapitola po té poslední tak brzo. Já vím, já vím. :D Jak mi řekla jedna moc dobrá kamarádka: ,,Ty vole, ty už to píšeš dva roky?" Člověk by řekl, že tu bude, tak 60 kapitol a my jsme teprve u osmé, tak snad se vám bude líbit... A začíná to nabírat obrátky...Kapitola osmá


Adam Lambert byl ve zvláštním rozpoložení. Zaprvé byl spokojený, protože seděl v pohodlné kožené sedačce první třídy na přímém letu do Londýna. Zadruhé letěl do Londýny na největší právnickou konferenci roku a v tom byl ten háček. Letí na konferenci, kterou převážně stráví ve společnosti svého úhlavního nepřítele.

Byl zvyklý trávit čas s lidmi, s kterými měl pramálo společného a nesnášel je, ale ten blonďatý skřet byl něco úplně jiného. A navíc už mu nedával pokoj ani ve spánku. Od té osudné noci se mu velice často o blonďákovi zdálo a nic slušného to nebylo. Vždy se po takovém snu probudil a připadal si jako huberťák, jelikož se jeho mužství vždy hlásilo o slovo.

Opravdu ho nenáviděl. Nenáviděl ho kvůli těm sporům u soudu, kvůli jeho aroganci, kvůli jeho chování a taky kvůli tomu, že nebyl škaredý jak prateta Gertruda, protože tak na něj musel neustále myslet.

Mohl jen děkovat vyšším silám, že tu s ním neletí. Bylo mu úplně jedno, jestli přiletí včas. Tak mohl aspoň několik hodin být ještě v klidu. Posledních pár hodin absolutní spokojenosti, pak už nastane jen peklo. Jen sám nemohl rozlišit, jestli to bude peklo kvůli přítomnosti blonďáka nebo peklo ze sexuální frustrace. Ve skutečnosti se obával kombinací obou variant, a to by pro něj znamenalo jediné… Peklo by bylo slabým odvarem.***

Tommy miloval Londýn. Nebyl tu poprvé a určitě ani ne naposled. Proto se rozhodl přiletět o tři dny dříve, aby se mohl projít a užít si tu britskou atmosféru. Navíc se chtěl naladit na pozitivní vlnu, než přijede ten blb a jeho nálada půjde k bodu mrazu. Bože, jak on ho nenáviděl. Nenáviděl tu jeho povýšenost, arogantnost, sexy tělo, velkého ptáka… A byl opět u toho. Bylo mnohem lehčí nenávidět Lamberta před nejlepší nocí svého života, než po ní.

Povzdechl si a zabočil do uličky, která ukrývala jeho oblíbenou kavárnu. Potřeboval si osladit život, a proto si ke své klasické kávě dá i nějaký zákusek. Jinak na následky té hořkosti, která se mu vytvořila v puse, zešílí.

***

Mladší z právníků vstupoval na anglickou půdu s úsměvem na tváři. Nejen že prožil skvělý let, ale ta rychlovka se stevardem na záchodě mu hodně pomohla. Potřeboval uvolnit přebytečnou energii a lepší způsob, jak sex opravdu neznal. A ještě když mohl být trochu tvrdší na svého milence… To už byla dokonalost sama.

Měl v kapse číslo na stevarda, ale oba věděli, že to byla jednorázová záležitost. Šlo o jakýsi zvyk. Zvyk nebo nepsané pravidlo - to bylo celkem jedno. Hlavní byl ten pocit uspokojení na obou stranách. A i když Adam považoval stevarda za průměrného, rozhodně mu to pomohlo aspoň na chvíli zapomenout na skřeta, s kterým by se měl již dnes sejít na zahajovací večeři. Pokud ovšem dorazí…

Před letištěm ho již čekalo auto s řidičem, miloval tento servis a vůbec nezáviděl těm, kteří se museli hrnout na městskou dopravu - v lepším případě sehnali taxi.

"Dobrý den, pane Lamberte, mé jméno je Frank a budu váš osobní řidič po dobu konání konference," představil se muž ve středních letech. Jmenovaný moc dobře věděl, že se o Franka bude dělit s Ratliffem, ale to přežije. Přeci jen si myslel o blonďákovi a jeho kulturním životě své. Usmál se na řidiče a posadil se dozadu. Padala na něj únava a on už se těšil na sprchu a aspoň pár hodin spánku před tou večeří, na které budou úplně všichni…

"Pane Lamberte, velice se omlouváme, ale náš rezervační systém měl jisté výpadky a nedopatřením se stalo, že váš pokoj byl rezervován třikrát," oznámila mu recepční, jakoby se nic nedělo a vlastně ani moc ne - aspoň tak si to Adam myslel.

"To nevadí - vezmu si jiný pokoj."

"V tom bude problém," zareagovala mladá žena za pultíkem a na chvilku se odmlčela.

"Abyste to pochopil, pane Lamberte, jsme úplně plní. Snažili jsme se vám dokonce najít pokoj v jiném hotelu, ale ve městě se koná více akcí a ty lepší hotely praskají ve švech."

"To mám jako spát na ulici?" začínal být rozčílený. Kdo by taky nebyl. Únava ho doháněla pomalu k šílenství a teď tohle.

"To samozřejmě ne, pane Lamberte. Jen budete muset sdílet pokoj se svým kolegou z New Yorku. Vím, že jste z konkurenčních firem, ale jinak to udělat nejde. Pokoj je dost velký a má i salónek." V Adamovi začala vřít krev, Tohle musí být snad zlý vtip. Přeci nemůže sdílet pokoj s tím… S tím šíleně poddajným skřetem.

"Děláte si srandu?!" ozvalo se za ním hlasem plného šoku a nevěřícnosti. Celou dobu totiž za Adamem stál Tommy, který chtěl na recepci něco vyřídit. Když tam uviděl Lamberta, chtěl odejít, ale zvědavost zvítězila a on chtěl zjistit, co tam tak dlouho řeší. To ovšem nevěděl, co ho čeká…

Doufám, že se kapitola líbila. Dnes nebudu moc kecat, ale chtěla bych tuto část věnovat Hance za podporu ve zprávách a Karin a Ellie za komentáře. Navíc ten od Ellie mě i velmi pobavil. A opravdu na další část nebudeš čekat do roku 2018 :)
A otázka na konec...
Co myslíte, že se na konferenci stane?
Nejlepší tip bude možná zakompotován v povídce, jestli se bude hodit. :D


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 2. října 2017 v 22:37 | Reagovat

Jé,dneska mám zrovna narozky, to je super dárek. :D Společný pokoj zní lákavě, škoda že není pouze s manželskou postelí :-D

2 Ellie Ellie | 2. října 2017 v 22:49 | Reagovat

[1]: Co se týká tvé otázky, dneska jsem tak mrtvá, že můj mozek naprosto odmítá přemýšlet. Nevím, sex na pánských záchodech? :-P (mimochodem, to že je tip ZAKOMPOTOVÁN v povídce mě neskutečně rozsekalo :D  :D  :D )

3 Katy Katy | E-mail | 2. října 2017 v 23:17 | Reagovat

Tak spolecny pokoj jo :-D . Se tesim jak jim budes pritapet. A moc se tesim na 21+ :-D

4 Eileen Glambert Eileen Glambert | 3. října 2017 v 17:57 | Reagovat

[2]: No a to se opět projevila moje únava. :D Zakomponován a Zakompotován :D Hold si z té povídky udělám nejspíše kompot a bude. :) No každopádně jsem ráda, že se líbí a že jsem tě na tvé narozeniny potěšila. Dodatečně všechno nejlepší. :) A škoda, že není manželská postel? To si opravdu myslíš, že jim to udělám lehké? :D

[3]: Všechno bude :D

5 Karin Karin | 3. října 2017 v 21:16 | Reagovat

Parádní kapitolka Adam si nedá pokoj ani v letadle jak chce odolat Tommymu. :D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování