Mad desire

27. listopadu 2017 v 12:08 | Eileen |  Jednorázové Adommy

Jedna předkoncertní rutina, která když se nedodrží, tak to nedopadá dobře... Lehce vtipná 18+, která vás snad pobaví. :)
Příjemné čtení vám přeji :)Mad desire


Byl frustrovaný. Celý koncert protrpěl. Ne že by publikum bylo dnes neaktivní, po technické stránce si také nemohl na nic stěžovat. Problém spočíval v něm a jeho malém předkoncertním rituálu, na který si velice rychle zvykl a stal se na něm závislý. Vždy cítil vzrušení, když stál před lidmi a mohl dělat to, co ho baví. Cítil se na pokraji blaha a neustále měl pocit, že prožívá nekonečný duševní orgasmus, což se tak trochu nelíbilo jeho příteli. Hnědooký blondýn byl totiž toho názoru, že jediný, kdo má právo vidět jeho chloubu, byť přes látku kalhot, je on sám a nikdo jiný. Proto přišel na ten geniální nápad… A to si to vždy před koncertem rozdat v jeho šatně a pak si v klidu - jakoby se nechumelilo - odejít do míst, odkud sledoval celý koncert.

Samozřejmě se vždy ten 'malý' problém během koncertování objevil, ale nebylo to v takové míře. Jenže dnes s ním Tommy ho haly nejel. Zůstal v hotelovém pokoji, protože se o něj pokoušela nějaká choroba a on neměl sílu vůbec na nic. Tak Adam zaplakal a jako velký kluk odjel sám. Tedy obrazně řečeno, přeci jen byl na tour s legendárními Queen, ale to nic neměnilo na faktu, že měl šatnu sám pro sebe a tentokrát v ní byl sám.

Povzdechl si a podíval se z okýnka. Konečně byl na parkovišti hotelu a on nikdy nebyl nadšenější. Vystoupil z auta a zamířil přímo do hotelu. Věděl, že je fotografován, ale dnes neměl ani náladu na pózování. Jeho vzrušení ho neuvěřitelně tlačilo a litoval, že si neudělal v šatně ještě chvíli čas, aby se toho zbavil. Samozřejmě… Mohl si to udělat, nic mu v tom nebránilo, až na tu jeho druhou stránku, která ztvárňovala pozorného a starostlivého přítele a radila mu, aby co nejdříve jel za svým marodem.

Potichu otevřel dveře od pokoje s naivní představou, že Tommy na něj bude čekat. Na chvilku tomu i věřil, jelikož lampička na nočním stolku svítila, ale to bylo tak všechno, co bylo v bdělém stavu. Jeho přítel ležel rozplácnutý na břichu, tak jak ho ten nahoře stvořil a spokojeně pochrupoval.

Zaskučel nad tím pohledem a velice rychle se odporoučel do koupelny. Během chvilky už stál ve sprchovém koutě a pouštěl na sebe ledovou vodu s nadějí, že ten dole, co stál v pozoru jako voják na armádní přehlídce, padne za vlast. Jak naivní byl. Sice na chvilku vzrušení opadlo, ale než se osušil, bylo zpátky v plné parádě. Dokonce už přemýšlel nad tím, jak moc má jeho přítel tvrdé spaní. Možná kdyby jednal s veškerou opatrností, tak by ho nevzbudil… Ale v momentě tu myšlenku zavrhl. Tommy sice spal tak, že kdyby se vedle něj střílelo z tanku, jen by se otočil na druhý bok a pokračoval ve slastném snění, ale co by z toho měl on sám? To už si mohl ulevit rukou a vyšlo by to nastejno. Chtělo to plán B, což znamenalo improvizaci.

Třikrát se zhluboka nadechl a vydechl, než se vrátil do ložnice. Samozřejmě blonďáček spal stále ve stejné poloze a on si frustrovaně prohrábl rukou vlasy. Zavrtěl hlavou a přešel k posteli, na kterou následně ulehl a neustále pozoroval tu dokonalou prdelku, která jakoby ho volala k sobě. Volala, lákala… A Adam měl velice slabé sebeovládání, co se týkalo sexu a jeho přítele…

Rozhodl se počínat s veškerou opatrností. Samozřejmě by byl radši, kdyby byl vzhůru, ale věřil v jeho probuzení při samotném aktu. Musel by být nejspíše mrtvý, aby ho to nevzbudilo.

Uvelebil se mezi jeho nohama a než se sklonil, nechal v ústech nahromadit potřebné množství slin, aby do něj následně pronikl svým jazykem. Miloval jeho chuť. Navíc měl pocit, jakoby na něj byl neustále připravený a lhal by sám sobě, kdyby řekl, že na něj má chuť jen málokdy. Občas si připadal jako králík, který když začne, tak nemůže skončit…

Po důkladném prozkoumání tam dole vyměnil svůj jazyk za dva prsty. Roztahoval ho a hledal to místo, které blonďáčkovi vždy přineslo tolik slasti.

"Adame, jdi spát," zabručel Tommy a on v ten moment málem dostal infarkt. Rychle z něj vytáhl prsty a snažil se uklidnit svůj zrychlený dech z vyděšení. Nečekal, že se probudí tak rychle. Spíše doufal ve velké finále. Třeba ve chvíli proniknutí…

"Ale miláčku…" zachraptěl touhou. Copak nedokázal pochopit, že je vzrušený a touží po svém příteli?

"Použij svou kamarádku pravačku a mě nech spát," obořil se na něj. Znovu zaskučel. Nemocný Tommy byl snad to nejhorší na světě. Miloval ho celým srdcem, ale občas měl sto chutí ho zabít. Především ve vyhrocených situacích jako byla právě tahle.

"Jsi zlý!" obvinil ho jako malé dítě, které chce naprášit svého sourozence. Blonďák už to nevydržel a otočil se na něj. Nos měl - podle něj - roztomile červený a blonďaté prameny rozcuchané do všech světových stran, ale co ho zaujalo nejvíce, byl polovzrušený penis hlásící se o slovo.

"Nejsem zlý, jsem nemocný," oponoval mu, i když jeho odpor ztrácel na síle.

"Na nemoc je nejlepší pořádný sex…" Adam neměl šanci pokračovat, protože Tommy se vrhl na jeho rty. Nedokázal mu už odolávat. Chtěl sice spát, ale Adamovi Lambertovi nešlo říct ne a on ani nechtěl. Miloval sex s ním. Rozhodně ho miloval víc, než ten milosrdný spánek, z kterého byl vytržen erotickou předehrou.

Nenasytně ho líbal, přičemž se mu povedlo zpěváka dostat na záda. Odtáhl se od jeho rtů a obkročmo se usadil na jeho stehna. Adam zasténal, když se Tommy vrhl na jeho bradavky. Chvilku je sál, kousal… Užíval si ten krátký moment, kdy mohl být nahoře a přivádět ho k šílenství, protože oba moc dobře věděli, že to nebude trvat dlouho. Tommy se zapřel rukama o jeho hruď, posunul se o trošku výš a vláčně se začal vozit po jeho vzrušení. Věděl, že ho mučí. Moc dobře si uvědomoval, kde by Adamův pták byl nejraději.

Adamovy ruce stiskly jeho boky a za chvilku se už ocitl pod ním. Spokojeně se ušklíbl, když tmavovlásek putoval po jeho těle. Věděl kam sáhnout, věděl kde skousnout nebo políbit a věděl k čemu především použít svou pusu. Uvěznil blonďáčkovo vzrušení mezi svými rty a začal ho kouřit. Tělo pod ním se začalo kroutit a on se v duchu zaradoval. Měl ho definitivně tam, kde potřeboval.

Po chvilce přestal, za což si vysloužil pár nadávek, ale bylo mu to tak nějak jedno. Natáhl se na noční stolek, kde ležela lahvička s lubrikantem. Potřeboval si ho připravit, přeci jen mu nechtěl ublížit. To se stalo jednou a ten malý celibát si pamatoval až moc dobře. Vytlačil si pár kapek na své prsty a dvěma opět pronikl do blonďáčkova těla. Byl uvolněný, nic nemohlo být v tu chvíli lepší, proto na nic nečekal a přidal i ten třetí.

"Kurva, už ho do mě vraž," zasténal, když už nějakou chvilku stimuloval jeho prostatu.

"Trpělivost, Tommy."

"Na tu ti seru," zamručel mezi steny. Adam se usmál, potřel své mužství a rozhodl se ho už netrápit.

Blonďák myslel, že zešílí, když mu vlhká špička přítelova penisu, projela mezi půlkami a následně překonala i svěrač. Trocha palčivé bolesti se dostavila, ale jak rychle přišla, tak i odešla. Miloval, když ho naplňoval. Vždy měl pocit, že praskne, ale přesně to na tom zbožňoval. Ten pocit plnosti…

"Jsi tak úzký," zamručel, "a jenom můj," zasténal Adam, když byl v něm až po kořen. A tím byl veškerý prostor pro slova vyčerpán. Zpěvák rozpohyboval své boky a menší tělo mu při každém přírazu vyšlo vstříc. Podbřiškem mu stimuloval ptáka a při každém zasunutí zasáhl jeho prostatu. Oba věděli, že to nebude trvat dlouho… Na pomalé milování nebyl čas…

Svět pro ně přestal existovat. Byli to jen oni dva a steny rozléhající se po celém pokoji. Vášnivý tanec dvou těl toužících po vyvrcholení. Tommyho ruka sklouzla do vlastních slabin, kde se začal honit a pro Adama to byl jasný signál. Blížili se do finální rovinky. Adamovy boky se rozpohybovaly ještě větší rychlostí, jak toužil po uvolnění. Natáhl se a spojil jejich rty v divoký polibek…

Vrcholu dosáhli téměř současně, Tommy jen o pár vteřin dříve…

"Adame?" zeptal se opatrně blonďák, když už půl hodiny leželi v objetí a každý byl myšlenkami ve svém světě.

"Hmm?" zamručel v otázce a upřel na něj své modré oči, které zářily jako vždy po dobrém sexu.

"Nechceš mi říct, že ses promenádoval před novináři s tímto v pozoru, že ne?" Na důraz svých slov pohladil jeho penis, který už unaveně ležel mezi zpěvákovýma nohama.

"Neboj se, zlato, měl jsem ten dlouhý černý kabát a víš, že mi je volnější," ubezpečil ho hned, aby nevznikla nějaká zbytečná hádka. Přitom v duchu doufal, že se Tommy nepodívá na nějaké video z koncertu, protože nevěděl, jak by následně vysvětloval ty psí kusy na pódiu a orgie s mikrofonem… Opravdu by to natáčení na koncertech zakázal. Kdo to má pak vysvětlovat… Na druhou stranu musel uznat, že usmiřovací sex měl taky něco do sebe.

Co zapříčinilo tuhle jednorázovku? Popravdě už jsem ji v hlavě měla dlouho, ale měla být víc taková normálnější... Ale půlnoční rozhovory s Eliškou se projevily a má unavená mysl už si dělala sama, co uznala za vhodné. Snad se vám to líbilo a já budu ráda za vaše komentáře...

S láskou Eileen


 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 27. listopadu 2017 v 13:45 | Reagovat

Jak jsem ti psala už včera, je to dokonalé, místy fakt umírám smíchy :D  :D Tommy se po počáteční neochotě zapojil fakt pěkně. Jen jestli to za pár dní nebude obráceně- uzdravený Tommy bude mít náladu a Adam bude umírat s rýmičkou. :-P

2 Karin Karin | 27. listopadu 2017 v 22:35 | Reagovat

Tak to bylo pěkné to se ti povedlo. :-D  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování