Vánoce jsou tady

11. prosince 2017 v 23:50 | Eileen |  Something else

Čtěte celý článek! :) Mám pro vás překvapení... :*
Po roce už zase na dveře klepají Vánoce a já přemýšlím, co se opět za ten rok změnilo… Kromě maturity, nastoupení na "špatnou" školu, přejití z brigádníka na poloviční úvazek v práci a znovuoživení tohoto blogu… Téměř nic. No to byla trošku ironie, vlastně rok 2017 byl ten nejlepší v mém životě, řekla bych. Ale o tom psát nechci, jenže všechno navazuje na sebe…

Tyto Vánoce jsou už teď v opojení stresu, jelikož práce přibývá a před Vánocemi to bude menší masakr motorovou pilou, tudíž není moc času psát nějakou vánoční povídku, jako tomu bylo před dvěma lety s Coffee lover - ale nebojte, pokud vše vyjde, tak na Štědrý den snad bude jednorázovka, nechci vás úplně ošidit. Ale letos jsem se rozhodla to posunout na trochu jiný level a tím je "soutěž", která je tak primitivní, že to více ani nejde.

A o co se vlastně bude soutěžit? Výhra se skládá z - mnou vyrobeného - náramku z mé malé edice: "Glambert" a nebude to jen náramek. Mám v plánu ještě něco přidat, ale nepovím ani muk, jelikož Vánoce jsou i o překvapení! :)

(Ano, tohle je opravdu má ruka s opravdovým tetováním, hold ho budu mít do konce života :D)

Takže už víte o co bude soutěžit, fotky příliš neukazují, ale jde jen o představu, jelikož opravdu to chci pojmout trošku vánočně. :) A teď k tomu hlavnímu... Co musíte udělat, abyste se dostali do slosování? Vše se bude odehrávat pod tímto článkem v komentářích...

1) Jak slavíte Vánoce? (Tradice, rituály...)

2) Co byste chtěli změnit na mém malém království? (Napiště, co byste chtěli, jsem ochotna přistoupit defakto na vše a ráda si přečtu, co byste tu chtěli)

3) Jak dlouho znáte můj blog? A jak jste se k němu dostali? (Je to jen ze zvědavosti...)

4) Kontakt, abych vás mohla popřípadě informovat o výhře. :)


Tak otázky byly položeny, jak jsem řekla, nejde o nic složitého... :) Myslím, že to nezabere moc času a někomu z
vás to možná udělá radost. :) Doufám, že se zúčastníte... :)

Datum konání: Od vydání článku do půnoci 16. 12. 2017 (v neděli losuji - pomocí online losovače - a informuji o výhře, v pondělí, nejpozději v úterý odesílám a třeba to stihne dojít do Vánoc! :D)

Hodně štěstí a přeji vám krásné Vánoce! Ale nebojte, aktivita bude... :*S láskou Eileen 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 12. prosince 2017 v 0:38 | Reagovat

Ty už o mně ale skoro všechno víš! Ale dobře, pro pořádek ti to sem všechno hezky napíšu, ať se nad tou slohovkou můžeš zasmát. Nejhorší na tom je, že je to všechno pravda. :D

1. Očekávání Vánoc u nás většinou začíná rozsvěcením adventního věnce, postupně jednu svíčku po druhé... Přiznávám, jestli je sobota nebo neděle se u nás moc neřešilo nikdy. Akorát letos se nám to trochu vymklo z ruky a zapalujeme svíčky o týden dříve, než bychom měli. A ne, není to omyl. Dlouhý příběh.

Ještě daleko před věncem, někdy na konci října začne náš děda obvolávat příbuzné a vyžadovat tipy, co si přejí dostat na Vánoce. Pro mě, která mám v říjnu narozeniny i svátek (3 dny po sobě) je v tuhle dobu přijít na něco dalšího dost těžce hardcore, ale z hrůzy z představy,co bych našla pod stromečkem nechat dědovi volnou ruku, pokaždé něco raději vymyslím. (Loni se mě nad pochybným inzerátem na zadní straně Rytmusu života smrtelně vážně zeptal, jestli bych nechtěla k Vánocům paralyzér). Jmenoval se Angela. Ten paralyzér. Občas ho inzerují doteď.

K Vánocům také patří všemožné shánění dárků a mačkání se po přeplněných obchoďácích. U mě je to buď a nebo. Buď dárky začnu nakupovat v listopadu nebo na férovku třeba týden a půl před Vánoci. Jo a jak sis asi všimla, na všechny dárky lepím takové ty blýskavé papírové mašličky.

Další kapitolou samotnou pro sebe je naše cukroví. Je chuťově to NEJLEPŠÍ cukroví EVER! Ale vizuálně vypadá naprosto strašně. Výrobu cukroví totiž u nás doma jedeme stylem: Co v jiných rodinách dělají celé dny, my zvládneme za jeden večer. Prostě koupíme těsto (půlku ho sežeru ještě než se dostane do trouby a máma mi vyhrožuje, že z toho dostanu tasemnici), vykrájíme z něj zvířátka nebo nacpeme do formiček, dáme na plech a tádá! Jo a takové to světlé těsto, jak se z něj normálně dělá linecké cukroví, mažeme Nutellou. A nestydíme se za to.

Živé kapry ve vaně už naštěstí pár let nemáme, nikdy nebylo jisté, jestli při mordovačce a následné kuchačce vyhrají kapři nebo táta. (Opravdu se divím, že má ještě všechny prsty).

Na štědrý den přijede babička i se svým pejskem. Večer se jí rybí polévka, po které jsou všichni tak nacpaní, že se jde na dárky a druhé jídlo se nechá na později. Já a ryby máme takový zvláštní vztah, vlastně z nich mám i takovou trochu střelenou fóbii, takže nejím ani jedno a udělám si něco jiného, co je zrovna po ruce. Jo a pod talíře dáváme šupiny.

Zapálíme andělské zvonění, zazvoníme na zvoneček, jdeme si rozbalit dárky, zachraňovat papíry a dárky samotné před babičky štěnětem, dojíst zbytky, fláknout sebou na gauč a zbytek večera koukat na pohádky.

2. Nemám co dodat. (Chápu, že tohle asi slyšet nechceš, ale fakt se mi tvé království moc líbí. Čím víc povídek v něm ubytuješ, tím lépe.)

3. Od té doby, co jsi začala přidávat odkazy na příběhy na FF stránku na FB. Druhá otázka také zodpovězena.

4. Už máš. Nebo si to dáme osobně až přijedeš. :-)

2 Eileen Glambert Eileen Glambert | Web | 12. prosince 2017 v 0:45 | Reagovat

[1]: Bože můj, ty mě pořád ničíš. :D Já už na odpověď na otázku jedna nereaguji - rezignovala jsem. :D  Jinak moc děkuji... :* Jsi zlatíčko a jsem ráda, že se ti má tvorba líbí a nepřivádí ti takové infarkty jako ta tvá - ZATÍM. :D

3 Alex Alex | 12. prosince 2017 v 15:56 | Reagovat

1) Od určité doby se dárky nakoupí předem a v klidu. Žádný stres v obchodech plných nervózních lidí. Koukáme se na oblíbené filmy a děláme naše speciální cukroví, které máme nejraději. Užíváme si pohodu a klid bez starostí a stresu, navštěvujeme nejbližší a trávíme s nimi společný čas plný smíchu a radosti.

2) Jediný o co Tě prosím je, abys nikdy nepřestávala psát Adommy a hlavně psala co nejčastěji. Povídky od Tebe tu strašně chyběly .. Hlavně Mně.

3) Narazil jsem na něj na internetu, když jsem vyhledával konkrétně Adommy povídky a potom ses objevila i v FF skupině na FB. :) Což už bude nějaký ten pátek .. :D 3-4 roky minimálně ..

4) Kontakty na mě máš snad všude :D :*

4 Kai-san Kai-san | Web | 13. prosince 2017 v 8:55 | Reagovat

1) Nejprve to začne nákupní horečkou, kdy se během jednoho dne ( týden před Vánocemi, podotýkám ) nakoupí snad všechny dárky, ozdoby a věci tomu podobné. Následně zase dlouho nic a pak, na Štědrý den, se ráno zdobí stromeček. ( Tuhle událost bohužel většinou zaspím. ) Tak ob rok chodíme na celodenní procházky, dál už je to klasika - spořádá se jídlo, rozbalí dárky a jde se chrupkat. :D
2) Neznám to tu příliš dlouho, ale zatím se mi v tvém království líbí, změny jsou netřeba. Královna tu panuje milá a talentovaná, na co si stěžovat?
3) Jak říkám, neznám ho dlouho, zhruba měsíc, a narazila jsem na něj náhodou při hledání Adommy fan-fikcí.
4) Při mém štěstí z toho stejně nic nebude, ale pro všechny případy - glambertcrazy@gmail.com :-)

5 Tera-chan Tera-chan | 13. prosince 2017 v 20:40 | Reagovat

1) I když se říká, že Vánoce se mají slavit v klidu a míru, u nás doma to tak rozhodně není :D už někdy na začátku listopadu rodiče sondují, co bych si pod stromeček přála a pořád mě nutí si psát seznam dárků, který jsem si psala jako malá :D bohužel je to teď dost těžké, když sama nevím, co chci. Natož pak vymyslet, co dám svým blízkým. Takže to dopadá tak, že dárky kupuju na poslední chvíli :D
Jako další bych zmínila jídlo :D Vánoce bez jídla nejsou Vánoce :D pomáhám vždy mamce péct cukroví a samozřejmě ochutnávat. :-D moje osobní tradice je taková, že si pro sebe vykrajuju asi sto takových těch malých kytiček :3

2) Tvůj blok se mi opravdu líbí :3 všechno se vším hezky ladí a tvé povídky jsou bombastické :3

3) Tvůj blok už znám hodně dlouho :D upřímně nevím, jak dlouho přesn. Tvůj blok jsem našla přes FF deník...vlastně úplně náhodou. A rozhodně toho nelituji :3

4) A konečně kontakt. Na facebooku se jmenuji - Tereza Janouchová :D mám tam pár adommy obrázků a taky jsem blázen do anime :D

6 Jill Jill | 16. prosince 2017 v 13:22 | Reagovat

1.No,kde mám začít. Nebýt mého 5ti letého syn Sebastiána tak Vánoce asi vůbec neslavím. Možná jen stroze, aby se neřeklo. Dělám to jen pro něj. Ta radost v jeho očích když se rozsvítí stromeček nebo když rozbaluje dárečky, je nezapomenutelná. Vhání mi to slzy do očí. A hlavně pak vím, že to má smysl to všechno dělat. Výzdobu, pečení, dárky a všechno okolo. Letos jsem se s Bastíkem byla podívat na Vánoční kamion, měl z něho ohromnou radost. Jenže přes tu masu lidí jsme se ani nedostali dopředu, navíc byla taková kosa, že jsme to po půl hodině vzdaly a odešly jsme domu. Minulý týden měl ve školce besídku. Byl dokonalý. Loni jen stál v řadě s ostatními dětmi s rukama v kapsách a tvářil se, že se ho to netýká :D Prďola malej. Letos byl ale statečnej a moooc šikovnej. Zpíval a říkal básničky s ostatními.
Jinak toho moc nestíham. Dělám v cukrárně, takže si asi dovedeš předtavit jak to asi vypadá. Jsem od rána skoro až do večera v práci. Pak jsem sotva schopná udělat doma večeři, umýt nádobí a před spaním přečíst synovi nějakou pohádku. Pak jsem ráda, že mam nějakou tu chvilku pro sebe a můžu si něco přečíst sama, pokud teda neusnu. Někdy i dřív než synáček :-P
Na svátky jsme většinou u mých rodičů, tam si ale dělá výzdomu mamka, já to stejně nestíhám. A než se vrátím z práce domů, mamka už to má většinou hotové. Pomohla jsem jí jen pověsit a nazdobit gyrlandu nade dveřmi. Já už teď jen čekám až mi ten blázinec v práci skončí a já si to budu moct taky trochu užít. Budu dělat vánočku, nějaké to cukroví už jsem udělala minulý týden, ale nejsem schopná se donutit ho promazat a ozdobit :-) Stromeček už máme ozdobený, to zvládli Bastík s babičkou sami. Na stole nám stojí adventní věnec s dvěma ohořelýma svíčkama, nečekaně. Příští sobotu uděláme s mamkou salát. Na Štědrý den to vidím na válení se v postely a sledování pohádek. Odpoledne se připraví na večeři, obalý se řízky a file, kapra totiž u nás nikdo nejí, připraví se stůl a pak se jen najíme a čekáme až zazvoní zvoneček a budeme moct jít ke stromečku. Já s mamkou si dárky nedáváme, i když já jsem to trošku porušila a jeden jí koupila tak mi drž palce ať mě nezabije. Jinak máš o jednoho čtenáře míň :D Největší radost mi ale dělá, dívat se na synáčka jak cupuje na kousky balící papír a s rozzářenýma očima a úsměvem se raduje z toho co dostal. Proto má pro mě asi největší smysl tohle všechno dělat. Druhý den jezdíme po příbuzných což nám zabere celý den.
2.Na tvém království bych nic neměnila, je naprosto úžasný a navíc já tomu merozumí. Jsem ráda, že, mám občas chvilku a můžu si něco přečíst.
3. Před několika lety jsem se začala zajímat o Adommy a řekla o tom své kamarádce která tohle miluje. Přidala mě do skupiny na facebooku Adommy FF a už to bylo. Od té doby mám tenhle a ještě jeden blog velice oblíbený. Když mám chvilku ráda si o těch dvou něco přečtu. A když umí někdo takhle skvěle psát, jsem schopná to číst i několikrát.
4.Na FB jsem Jitka Seimlová
Přeji Ti hezké svátky a bohetého Ježíška
Doufám, že pro nás na Vánoce chystáš něco spešl.

7 Scottlem Scottlem | E-mail | 5. května 2018 v 14:04 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování