VP - kapitola devatenáctá

13. prosince 2017 v 22:38 | Eileen |  Válka právníků

K dnešní kapitole nemám moc, co říct... Snad jen... Nechtějte mě prosím zabít a příjemné čtení.
S láskou EileenKapitola devatenáctá


"Dobré ráno," pozdravil ho Adam, když vešel do kuchyně a zastavil se ve dveřích. Tommy seděl u stolu a pil dnes už druhý šálek kávy. Před sebou měl otevřený svůj počítač a studoval materiály k nějakému případu. Nemohl v noci spát. Neustále se mu hlavou honily myšlenky na spícího Adama jen o dvoje dveře dál. Jeho srdce mu říkalo, aby šel za ním, přitulil se k němu a nechal se milovat, ale hlava byla jiného názoru. Všechny výstražné kontrolky bily na poplach a neustále mu připomínaly Edwarda, bývalého přítele a násilníka. Věděl, že by se mělo o mrtvých mluvit jen v dobrém, ale u něj to nešlo. Ze začátku ho miloval, následně nenáviděl. Nenáviděl ho více než kohokoliv jiného a on měl velice dlouhý seznam nenáviděných osob. Bál se nového vztahu. Bál se, aby Adam nebyl stejný jako on, i když v podvědomí tušil, že on by toho schopný nebyl. A navíc spolu nebyli ve vztahu, Adam byl svobodný člověk a mohl si dělat, co sám uznal za vhodné… Jenže srdce a rozum měli většinou rozdílné názory. Proto to nakonec vzdal a šel pracovat. To byla jediná činnost, na kterou byl schopný se plně soustředit.

To Adam spal jako zabitý. Nebylo se čemu divit, když měl za sebou nejen náročnou cestu, ale také velké psychické vytížení. Samozřejmě si za to mohl sám, to věděl a nikdy si to neodpustí. To věděl zcela určitě. Ublížil mu. Jedinému člověku, kterého kdy skutečně miloval. Samozřejmě měl spoustu vztahů a jeden velice vážný. Myslel si tehdy, že Sauli je jediný muž, kterého kdy miloval a milovat bude. Jenže když si uvědomil své city k Tommymu… Uvědomil si i ten pravý význam lásky.

"Dobrý," zamručel blonďák a podíval se na něj. Musel na sucho polknout, jelikož Adam jen v tričku a boxerkách byl pohled pro bohy. Stál tam, opíral se o futro a právě si prohrábl své vrabčí hnízdo, které se mu vytvořilo na hlavě.

"Snídal jsi?" zeptal se, když zamířil k lednici.

"Ještě ne, pracoval jsem a nebyl čas."

"Hm. Ale to je špatně, Tommy. Co si dáš?" odmlčel se a podíval se na jídlo v ledničce, aby zhodnotil různé varianty, "vajíčka na všechny způsoby, palačinky, obložený talíř…"

"Tebe!" vyhrkl a ani nevěděl jak. V ten moment zrudl až po kořínky vlasů, nemohl odolat. Adam byl nádherný chlap, a i když mu ublížil, nedokázal to. Nedokázal netoužit po Adamovi Lambertovi.

"Cože?" zeptal se, jakoby snad špatně slyšel, což si prvně i myslel, ale blonďákovy červené tváře mluvily o opaku.

"Tebe. Slyšel jsi to dobře. Chci tě," snažil se mluvit s veškerým klidem, i když cítil, jak se mu hlas třese.

"Tak to bychom s tím měli něco udělat." Povedlo se mu skrýt své překvapení a rozešel se k Tommymu, který se mu vydal naproti. Potkali se v půli cesty a spojili své rty v naléhavém polibku. Adamovy ruce začaly bloudit po jeho těle. Hladily, škrabkaly…Užíval si, že ho má u sebe. Vdechoval jeho lahodnou vůni a líbal ty sladké rty, jakoby to mělo být naposledy.

Po cestě do ložnice se nejen líbali, ale také se dokázali svléknout. Jejich svršky tak byly poházené po celém domě, samozřejmě to ani jeden z nich neřešil. Důležitější bylo, že se dostali až do postele, kde se mazlili a snažili se nabažit těla toho druhého.

Adam se usmál a povalil menší tělo pod sebe. Rty putovaly po jeho těle dolů. Nejdříve se věnoval bradavkám, pupíku a skončil u jeho tvrdnoucího penisu, který bez jediného zaváhání vsál do pusy a začal odvádět tu činnost podle svého nejlepšího svědomí a vědomí, což uměl dokonale.

"Sakra, Adame, prosím… Chci tě," vydechl nedočkavě a Adam se od něj odtáhl. Už chvilku část jeho mozku přemýšlela nad jednou věcí a obával se nejhoršího…

"Tommy, máš tu lubrikant?"

"Nemám… ty ho snad nevozíš všude s sebou?" zamručel.

"Ne to opravdu ne. Nepočítal jsem s tím…" poškrábal se na hlavě, což dělával, když nevěděl, co má dělat.

"Ser na něj…"

"Ale bude tě to bolet, Tommy, a to já nechci," namítl tmavovlásek.

"Bude nás to trochu bolet oba… Jsme v tom spolu, Adame, a já tě právě teď potřebuji." Zněl tak přesvědčivě, že mu nedokázal odolat. Dominantnější z dvojice jazykem pronikl znovu do jeho těla, musel ho připravit, jak nejlépe dokázal…

Opatrně na něj nalehl a začal pronikat do jeho těla. Celou tu dobu se mu díval do očí, jejichž barva připomínala tekutou čokoládu. Hledal nějakou známku bolesti, aby mohl ihned přestat. Věnoval přípravě sice hodně času, ale i tak to nebylo ideální - to věděli oba.

Dával mu tolik času, kolik jen blonďáček na zvyknutí potřeboval, a když se sám pohnul proti němu, věděl, že je vše v pořádku. Rozpohyboval své boky, nikam nespěchal. Nebylo to jako vždy, tohle připomínalo milování. Líbali se, hleděli si do očí a Adam něžně přirážel do jeho těla a volnou rukou zpracovával tvrdou chloubu, která byla chvilku uvězněna mezi jejich těly. Nevydrželi to ovšem dlouho. Toužili po sobě… Adam zrychlil tempo a blonďáček se cítil na pokraji blaha.

"A-adame," zasténal blonďáček.

"Pojď, Tommy, udělej se pro mě," pobídl ho tmavovlásek a sám po pár přírazech vyvrcholil s jeho jménem na rtech…

"Měli bychom se vrátit do New Yorku," vydechl Tommy. Oběhlo několik desítek minut, které strávili ve vzájemném objetí a příjemné tichosti.

"Asi ano…" povzdechl si tmavovlásek. Přišlo mu to tady jako ráj na zemi, i když on se tak cítil kdekoliv, hlavně že byl s ním.

"Kde to vlastně jsme?" zeptal se Adam. Samozřejmě Ashley mu něco říkala, ale mluvila o chatě a tohle byla vila ukrytá v lesích.

"Mám to tady hodně rád. Vybudoval to tu táta, nebo spíše rozestavil a já to nechal dodělat," pokrčil rameny a Adam pozvedl obočí, moc z toho chytrý nebyl."

"No dobře… Můj táta chtěl místo, kde bychom byli pohromadě celá rodina. Vzhledem k tomu, že víš o mé rodině všechno, dovedeš si živě představit reakci mé matky a sestry. Táta to vzdal, nechal to tu opuštěné a rozestavěná chata chátrala. Proto jakmile jsem získal peníze, nechal jsem to tu zbourat a postavit tuhle vilku. Mám to tu rád, je tu klid," pousmál se zasněně.

"Je to tu krásné…" potvrdil mu a objal ho, aspoň ještě na chvíli, než budou muset odjet a on opět bude na černé listině. Začínal mít pocit, že tohle místo mělo zvláštní energii. V New Yorku by se to nestalo…

"Tommy… Já… Ty… Jsme spolu?" podíval se na něj s otázkou v očích, když každý stál u svého auta. Musel se zeptat. Nemohl odjet, aniž by se zeptal. Rozloučili se a neřekli si, že se za osm hodin setkají ve městě…

"Adame," povzdechl si, "dej mi prosím ještě chvilku čas, ale dozvíš se to jako první, slibuji." Pousmál se na něj a nastoupil do auta. Nejdříve vyjel Adam a hned za ním i Tommy. Tmavovlásek nemohl být šťastný za tu odpověď, ale byl spokojený. Pořád to bylo lepší, než rázné odmítnutí a on věřil, že jsou na dobré cestě. Pousmál se a pustil si svůj playlist na cesty…

Celou cestu kontroloval Tommyho auto ve zpětném zrcátku, nějakým podivným způsobem ho to uklidňovalo, ale jen do té osudné chvíle, kdy se všechno seběhlo neuvěřitelné rychle…

Černý mercedes vytlačil tolik známé auto blonďáčka, které právě prorazilo svodidla a narazilo do stromu. Mercedes se rozjel neuvěřitelnou rychlostí pryč a Adam v momentě dupl na brzdy. Mohl se rozjet za tím hajzlem, ale Tommy byl pro něj přednější. Vystoupil z auta a už po cestě volal záchranku…


Mám vás opravdu všechny moc ráda a moc děkuji za 5 000 návštěv na mém blogu. :)

Doufám, že se vám kapitola líbila a nechcete mě momentálně vidět mrtvou nebo při nejmenším v pekle. Dále bych vás chtěla odkázat na soutěž, která ještě stále probíhá. :)


A kapitolu bych chtěla věnovat Jill, Ellie, Karin, Ady a Janimi. Moc děkuji za krásné komentáře, které vždy nakopnou a těším se na další. :)

A otázka... Černý mercedes. Kdo mohl být řidič? :D

Vaše Eileen
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 13. prosince 2017 v 22:52 | Reagovat

Wow, perfektní kapitola jako vždy. Ale takový cliffhanger no to ne :D

2 Janimi Janimi | 14. prosince 2017 v 2:29 | Reagovat

Aaaach tak sa to sexi rozbehlo a zrazu taký v strašný nehodový koniec kapitolky! :-(  :-?  O_O. Aj tak dík za kapitolku :-).  Chúďa moje Tommy !!!!....dúfam, že sa k nemu Adam dostane a následne záchranka a že bude aspoň ako tak v poriadku!!!! Teda takto to smutne utnúť po ich milovaní!!!! :-(  ;-) . Nemám potuchy aké monštrum sedelo v tom meďáku :-(  :-? . Čakám  na vysvetlenie!!!! :-?  ;-)

3 Jill Jill | 14. prosince 2017 v 6:03 | Reagovat

Zlobit se na tebe nemůžu. Dělám to smé :-) Ale sakra, dneska se mi bude asi hodně špatně pracovat, když nevim kdo seděl v tom Mercedesu.Shi*!Jo a děkuji za věnování, pokud to bylo pro mě ;-) Naprosto skvělé.

4 Karin Karin | 15. prosince 2017 v 22:10 | Reagovat

Vzala bych tě pánvičkou ( :-D) ale nenapsala by si konec.

5 Lenushka Lenushka | 12. května 2018 v 0:14 | Reagovat

Řídila určitě jeho vylízaná matka! A za ten konec tě vážně nemám ráda :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování