VP - kapitola dvacátá druhá

21. ledna 2018 v 17:20 | Eileen |  Válka právníků

Vím, trvalo to dlouho, ale nevím, co to bylo za výpadek. Každopádně na konci se k tomu trošku vyjádřím a přiložím i pro mě tak trochu rozhodující anketu. Dnešní kapitolu přináším s upozorněním, že se jedná o kapitolu se scénou 18+ a také se konečně rozhodne o jedné věci... Přeji příjemné počtení. :)
S láskou Eileen


Kapitola dvacátá druhá


Tommy si povzdechl, cítil se neuvěřitelně osamělý. Už jeden celý týden, každý den, Adam ráno odjel do práce a vracel se z ní až večer, zatímco on obýval tento obrovský dům úplně sám. První tři dny mu to nevadilo, přeci jen mu nebylo ještě úplně nejlépe, ale jakmile ten pocit pominul, dostavila se všudypřítomná nuda. Byl vděčný aspoň za ty večery, které trávil s ním. Povídali si, dívali se na televizi, ale mezi nimi nic neproběhlo. Adam měl totiž strach o jeho zdraví…

Do toho všeho tu byl stále problém se soudem. Na jednu stranu si byl jistý, že by se měl zastupovat sám. Přeci jen byl více než schopným, aby to vyhrál a toho šmejda rozdrtil i za to, co tehdy udělal jeho příteli. I když za to mohl být i rád, protože jen bůh ví, jak by to teď bylo. Adam s ním mohl klidně žít ve spokojeném manželství a oni dva by se tak dohromady nikdy nedali. Jenže to nic neměnilo na tom, že byl Sauli hajzl.

Na druhou stranu chtěl dát šanci Adamovi. Přeci jen by si to zasloužil. Postavit se své minulosti a vyhrát nad ní, protože přesně v to on věřil, ale bál se. Bál se toho, co nastane. Oba dělali pro znepřátelené firmy, dělili se o první příčku úspěšnosti a nemohl ani v nejmenším předvídat, co nastane, když ho bude zastupovat Adam. Klidně mohli přijít o práci. Ne, že by si nenašli jinou, spíše už šlo o zvyk. Oba si zvykli na určitý stereotyp, který jim práce umožňovala, a jak se říká… Zvyk je železná košile.

Znovu si povzdechl a tiše zanadával. Připadal si jako ve slepé uličce, z které není úniku. Ať se rozhodne jakkoliv, vždy to bude nést nějaké následky. Otázkou je, co je pro něj důležitější. I když už byl víceméně rozhodnutý… Teď musel vymyslet, jak dostat Adama tam, kam chce.

Přeci jen nebyl žádný svatoušek a sex mu chyběl. Ještě víc mu ovšem chyběla fyzická blízkost jeho přítele. Chápal, že měl o něj strach, ale on sám věděl, jak na tom je a byl si téměř stoprocentně jistý, že by to zvládl. Proto musel přistoupit k plánu B, a jestli nezabere…

Ležel pohodlně rozvalený na posteli a hypnotizoval dveře od ložnice pána domu, které se podle jeho předpokladu v nejbližší době otevřou. A měl pravdu. Netrvalo dlouho a do pokoje nakoukl Adam. Stále obléknutý v obleku, ve kterém odcházel ráno, jen kravata chyběla a vrchní knoflíčky košile byly rozepnuty. Musel uznat, že vypadá přímo božsky.

"Jaký jsi měl dneska den?" zeptal se zvědavě. Adam na něj hleděl s těžko skrývanou touhou…

"Vcelku to ušlo," vydechl a na chvíli se odmlčel, aby si v hlavě urovnal své myšlenky, "vidím, že to zvládáš i beze mě." pronesl s nádechem uraženosti a znovu spočinul svým pohledem na přítelovi, který si líně přejížděl po své ztopořené délce.

"A divíš se mi? Celé dny jsem bez tebe, musím se nějak zabavit," ušklíbl se. Měl ho v hrsti. Ne že by se tu každý den ukájel, spíše potřeboval Adama dostat do tohoto stavu. Do stavu, kdy jeho rozum odejde neznámo kam a převezme vládu jen živočišná touha.

"Ale jestli chceš… Můžeš se přidat," zašeptal lehce zastřeným hlasem. Byl vzrušený na nejvyšší možnou míru, a to ani nezačali. Pozoroval, jak Adam stále vede svůj vnitřní boj, ale nakonec touha zvítězila. Možná za to mohl fakt, že Tommy stále dráždil svůj penis a občas mu z úst uniklo smysluplné zasténání. Ladným krokem se vydal k posteli, cestou sundávajíc sako a košili, a když jen o chvilku později poklekl na postel, blonďákovy ruse se natáhly a stáhly silnější tělo na sebe. Jejich těla se propletly, rty se spojily v nenasytný polibek. Byli jako jedno tělo, jedna duše. Jen Adamovy kalhoty stále překážely, což pro menšího z dvojice nebyl žádný problém…

"Kurva… Adame, tak už ho do mě vraž," zasténal zoufale. Předehra už byla pro něj příliš dlouhá a jen díky včasnému zásahu Adama ještě nevyvrcholil, i když už se dvakrát málem udělal.

"Za to, že jsi nepočkal na mě?" zavrněl mu do ucha a znovu prsty pohladil tu malou uzlinku uvnitř jeho těla. Nemučil jen svého přítele, ale i sebe. Toužil po vyvrcholení víc, než po čemkoliv jiném. Jenže musel ho trošku potrápit.

"Už to neudělám," zafňukal. Adam se sám pro sebe pousmál a vytáhl z něj své prsty, aby mohl potřít lubrikantem svou naběhlou chloubu. Slastně vydechl, když pronikal do toho hříšného tepla.

"To si piš," zavrčel. Dal mu chvilku na přivyknutí, pak rozpohyboval své boky. Pronikal do jeho těla s dávnou drsnosti a divokosti - ani jednomu to nevadilo. Nenasytně se líbali, občas jeden z nich toho druhého kousl. Ale komu na tom záleželo? Byli na samotném pokraji a vyvrcholili téměř současně se jménem toho druhého na rtech.

"Adame?" promluvil opatrně po několikaminutovém tichu.

"Hm?" zamručel spokojeně a víc si ho přitáhl do náruče.

"Hodně jsem přemýšlel…" snažil se začít smysluplný rozhovor, ale Adam se začal tiše pochechtávat.

"Víš, že jsme tu týden a teprve teď jsme pokřtili tento barák?" Blondýn jen protočil očima. To byl zkrátka Adam. Dokázal být celé dny vážný a na úrovni a pak, když byl šťastný a sám sebou - dal najevo i svou hravost, což na něm Tommy miloval. Nikdy totiž nevěděl, co bude následovat. Byl si moc dobře vědom, že jsou spolu oficiálně teprve dva týdny, aby dělal takové závěry. Ale ten čas, který spolu strávili jako přátelé s výhodami, jim hodně prospěl.

"Mohlo to být klidně první den, kdyby ses nebál," utrousil pobaveně a podíval se na něj, "ale o tom jsem mluvit nechtěl."

"Stalo se něco?" vyděsil se tmavovlásek na jednou a Tommy zavrtěl hlavou. Nechtěl ho vyděsit. Vlastně mu chtěl sdělit jen jednu jedinou věc…

"Chci, abys mě zastupoval u soudu proti Saulimu." Jedna věta, ale pro Adama jeden z největších důkazů lásky. Už přestal věřit, že by jeho přítel rozhodl v jeho prospěch. Přeci jen Tommy byl sám o sobě jeden z nejlepších a zvládl by to sám. Ale on tu důvěru dal jemu… Netušil, jaké peklo se rozpoutá, jelikož nikdo to nenechá jen tak. Jenže on byl Adam Lambert… Ten, který se nevzdává.

"Nezklamu tě," vydechl jen, než ho znovu políbil…

Jedná se o takový mezidíl, proto je snad nejkratší ze všech. :) Každopádně přesně taková měla být. A než se vrhnu ke slíbenému vysvětlení, chtěla bych povídku věnovat Ellie, Karin, monice a Janimi. Děkuji vám holky za komentáře!


Měla jsem krizi. Nedokázala jsem napsat ani řádku a stále s tím trošku bojuji. Uvědomila jsem si totiž, že je to spjaté s Válkou. Po mé pauze jsem se vrátila, abych ji dokončila a pak nenápadně zmizela. Jenže psaní mě zase chytlo, nápadů je spousta a Válka právníků se blíží do finále. Opravdu už jen pár kapitol... :)

A tak mě napadlo, jestli mám ještě pokračovat. Jestli bude zájem o další povídky, protože mám občas pocit, že tu někteří chodí jen kvůli Válce právníků. Možná je to jen můj blbý pocit, ale nemůžu se ho zbavit. Budu proto ráda, když se vyjádřáte kliknutím v anketě. :) Nejspíše bude psát nadále, jen by mě to zajímalo...

Děkuji s láskou Eileen

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Mám pokračovat ve psaní Adommy?

Ano
Ne

Komentáře

1 Ellie Ellie | 21. ledna 2018 v 17:55 | Reagovat

Barák oficiálně pokřtěn,soud se blíží, moc povedená kapitola. :-) Věřím, že Adam své slovo dodrží a skutečně nezklame.

2 monika monika | E-mail | 21. ledna 2018 v 21:09 | Reagovat

no jasně, že nejen pokračuj, ale piš :)) ráda si přečtu cokoli co napíšeš, má to hlavu patu a je to sexy a téma Adommy prostě miluju, takže tak:)))) díky za kapitolku:)) :-D

3 Karin Karin | 21. ledna 2018 v 21:22 | Reagovat

To bude pěkný tanec u soudu a piš dál moc pěkně se to čte doufám že někdy dokončíš plavbu snů. :-D  :-P

4 Ady Ady | 22. ledna 2018 v 10:37 | Reagovat

Jsi jedna z mála pisatelek které mám moc rada v tom jak píšou a jaké jsou ve svém nitru tak se to i ukazuje ve psaní.Byla bych moc ráda aby jsi pokračovala ve psaní:-))

5 Janimi Janimi | 23. ledna 2018 v 20:05 | Reagovat

Tommyho zvádzanie Adama :-D  :-D ! No to bude zaujímavé pri súde . Všetci si ich pamätajú ako súperov a teraz bude Adam Tommyho zastupovať ako poškodeného, hmmm, to bude teda prekvapenie pre okolie a asi aj pre Sauliho ;-)  :-P .
Určite píš ďalej a aj Adommy ;-)  :-P

6 my-melan-cholic-life my-melan-cholic-life | Web | 27. ledna 2018 v 17:00 | Reagovat

Nádhera

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování