Hurts

24. května 2018 v 14:22 | Eileen |  Drabble

Po dlouhé době se vracím a přináším s sebou i nový koncept povídek, a to drabble. Drabble je povídka o 100 slovech. Nadále existuje pojem double-drabble (200 slov) a triple-drabble (300 slov).
Dnes pro vás mám double-drabble psaný při písničce Hurts od Emeli Sandé... Občas to na člověka zkrátka padne, ale doufám, že i přesto se vám bude líbit.
Vaše Eileen

Hurts


Dívám se na tebe a snažím se pochopit tvé myšlenkové pochody, ale je to nad mé síly. Snažíš se udržet masku všednosti, ale mě neoklameš. Možná kdysi, ale teď už ne… Každý den je to stejné… Neupřímná slova, doteky z donucení, falešné vyznání lásky.

Máš to zapotřebí? Máš zapotřebí mi lhát? Nejsem slepý, Adame. Tak proč to děláš? Proč se tajně díváš do telefonu, abys odepsal některému ze svých milenců? Proč se vytrácíš z domu za zamínkou práce, abys mohl za nimi? To už ti ani nestojím za špetku upřímnosti?

Tolik bych si přál, aby to bylo jako dřív, ale možná je čas. Možná je čas to ukončit dřív, než bude úplně pozdě. Protože já nejsem z kamene, baby. Bolí to. Nedokážu už se na tebe ani podívat. Všechna ta láska je dávno pryč, naše navěky se nenávratně vytratilo. A já už nezvládám snášet tu spalující bolest…

I přesto ti ale děkuji. Jen díky tobě jsem poznal dokonalé štěstí a lásku. Byl jsem ti oddán celou svou bytostí, ale je čas, abych byl sobec a šel dál. Už mě to nebaví. Nebaví mě žít život plný přetvářek, falše a bolesti…

Nejsem z kamene, bolí to, proto odcházím vstříc novému životu.

Doufám, že se aspoň trošku líbilo. Nevím, jestli po takové době sem ještě někdo chodí, ale kdyby přeci jen... Během pár dní by měla začít vycházet nová kapitolovka a zcela určitě dojde k pár malým změnám zde na blogu. :)

Budu popřípadě ráda za vaše komentáře.

S láskou Eileen

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ady Ady | 25. května 2018 v 17:24 | Reagovat

Tvoje povídky miluji.
Důvod je ten že prostě úžasně píšeš má to hlavu a patu.Dokonale procítěné co více dodat:-)
Věř mi velmi se na tvou povídku těšíím:-)

2 Karin Karin | 25. května 2018 v 20:08 | Reagovat

Z Andy souhlasím povídka krásná ale smutná. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2014 ~ 2018 ladyeileen.blog.cz ~ Zákak kopírování